[MEC id="164161"]

Türkiye-İran İleri Teknoloji Şirketleri İşbirliği Toplantıları

Iran-Turkey High Tech Companies Business Matchmaking

İranlı 70 teknoloji şirketi yeni iş ortaklıkları için İstanbul’a geliyor!

İran’ın önde gelen 70 ileri teknoloji şirketi, Türkiye’deki potansiyel iş ortaklarıyla buluşmak üzere 21-23 Ocak 2020 tarihlerinde İstanbul’a geliyor. İranlı şirketlerin hedefi, teknoloji alanında ekonomik işbirliğini artırmak.

Sağlıktan elektroniğe, yazılımdan iletişime pek çok sektörde faaliyet gösteren 70 İranlı ileri teknoloji şir-keti resmi davet kapsamında 21-23 Ocak 2020 tarihlerinde Türk teknoloji şirketleriyle buluşmak için İs-tanbul’a gelmeye hazırlanıyor. Türkiye ve İran arasındaki teknoloji odaklı ekonomik işbirliğini artırmayı amaçlayan 3 günlük ziyaret kapsamında; bilgi ve iletişim teknolojileri, elektronik, mühendislik hizmetleri, sağlık, makine ve teçhizat alanlarında faaliyet gösteren Türk şirketlerle özel olarak B2B toplantılar gerçekleştirilecek. Şu anda yaklaşık 5.000 ileri teknoloji şirketiyle çeşitli alanlarda faaliyet gösteren İran, son yıllarda özellikle bilgi tabanlı şirketlerine verdiği önemle dikkat çekiyor.

4,94 milyar dolarlık ticaret hacmi cesaret veriyor

Türkiye ve İran, yüzyıllardır başta ticaret, kültür ve politika olmak üzere pek çok alanda yakın ilişkiler yürütüyor. İki büyük ülkenin 2018 yılında 4,94 milyar dolara ulaşan ve giderek artması beklenen ticaret hacmi, yeni ekonomik hamleler için cesaret veriyor. İki ülkenin Ekonomik İşbirliği Örgütü (ECO) ve D-8 üyelikleri, özellikle bilgi tabanlı ürün ve hizmetler alanında ekonomik ilişkilerinin ivme kazanmasında önemli rol oynuyor. Söz konusu ziyaret kapsamında Türkiye’ye gelecek İranlı şirketler iki ülkenin özel sektörleri arasında ekonomik hacimin artırılması için köprü olayı hedefliyor.

Türk şirketler online form doldurarak İranlı şirketlerle toplantı planlayabiliyor.

İranlı 70 teknoloji şirketi, 21-23 Ocak 2020 tarihleri arasındaki üç günlük Türkiye ziyaretleri süresince uzmanlık alanlarını tanıtmak ve Türk teknoloji şirketleriyle yeni işbirliği fırsatlarını değerlendirmek amacıyla Elite World Istanbul Hotel’de buluşacak.

22 Ocak Çarşamba günü 10-14.00 saatleri arasında İranlı şirketlerle bir araya gelmek isteyen Türk teknoloji şirketleri “Iran Front Page” web sitesi üzerinden kayıt formunu doldurarak katılım sağlayabilecek.

70 Iranian High-Tech Firms Due in Turkey for Business

A delegation of 70 Iranian high-tech companies is going to visit Istanbul on January 21-23, 2020, for bilateral talks with their Turkish counterparts. Those interested in meeting these companies can read the details and sign up for participation.

Iran and Turkey, as two major countries in the region, have maintained friendly relations for centuries in commerce, culture, politics, and a wide range of other fields. In 2018, the value of trade exchange (exports and imports) between the Islamic Republic of Iran and the Republic of Turkey stood at $4.94 billion, and there are hopes for an upward trend in the years to come.

Since Iran and Turkey are neighbors and are both members of the Economic Cooperation Organization (ECO) and the D-8 Organization for Economic Cooperation, their economic relations could experience a growing trend, particularly in the sphere of the knowledge-based products and services. In recent years, Iran has paid special attention to its knowledge-based companies, in a way that almost 5,000 high-tech companies are currently active in the country in various fields.

Accordingly, arrangements are being made for an official visit to Turkey by 70 Iranian knowledge-based companies in order to promote the international cooperation between the Iranian knowledge-based, innovative and technological firms and the Turkish enterprises. The business trip to Istanbul, due to take place on January 21-23, 2020, will be aimed at enhancing economic interaction between the private sectors of the two countries in the area of high technologies. The activities of the Iranian knowledge-based companies that are planned to visit Turkey are mainly focused on Information and Communications Technology (ICT) and Information Technology (IT), electronics, health (including stem cell, herbal medicine, etc.), advanced materials, engineering services, and machinery and equipment.

One of the main events during the three-day business trip to Turkey will be B2B meetings between the Iranian knowledge-based companies and their Turkish peers, slated for January 22, from 10:00 until 14:00, at the conference hall of Elite World Istanbul Hotel. Moreover, the Iranian knowledge-based companies will be holding expert meetings between January 21 and 23, according to their expertise.

In order to participate in these B2B and expert meetings with Iranian companies, you can review their activities and sign up for participation.

Formu doldurmadan önce katılan İranlı şirketlerin listesini inceleyebilirsiniz

(List of Iranian companies attending Business Matchmaking Event)

Şirketlere dair detaylı bilgiye ulaşmak için ilgili şirket ismine tıklayınız. (Please click on the name of each company below to see its details. Then fill in the registration form.)

Bilgi Teknolojileri – Bilgi ve İletişim Teknolojileri (IT & ICT)

Amn-Pardaz Yazılım Şirketi

Şirket adı
Amn-Pardaz Yazılım Şirketi
Katılımcı adı ve görevi
Bay Abbas Hüseyni yönetmen (CEO)
İnternet sitesi
https://www.amnpardaz.com
https://padvish.com/en-us/Main
E-posta adresi
info @ amnpardaz.com
Şirket hakkında
Amn-Pardaz Yazılım Şirketi, neredeyse 15 yıldır bilgi tabanlı bir şirket olarak, bilgi güvenliği sağlamak ve siber tehditlere karşı siber alan sağlamak için çalışıyor. Padviş markasıyla tanınan bu anti-malware İranlı şirket, bugün yaklaşık bir milyon kamu ve özel kuruluş ve kurum sistemine güvenlik sağlamaktan sorumludur.
Ürünler
Padviş Antivirüs tam güvenlik sürümü – Padvish Total Security
Padviş Antivirüs Ultimate Sürümü – Padvish Ultimate
Padviş Antivirüs Android Sürümü – Padvish Android
Aile Padvişi – Padvish Parental Control
Padviş Anti-şantaj – Padvish AntiCrypto
Sertifikalar ve…
Ransomware Test of Padvish AntiCrypto (AV-Test)

Bazi Sazan Javan (Mio-game)

Şirket adı
Bazi Sazan Javan (Mew Games)
Katılımcı adı ve görevi
Hamzeh Azad- Genel müdür
İnternet sitesi
www.MewGames.ir
E-posta adresi
azad @ MewGames.ir
Şirket hakkında
Mobil oyunları tasarımı ve üretimi
Mobil oyunları yayması
Oyun alanında Ulusal ve uluslararası etkinlikler düzenlemek
30`dan fazla oyun yayması
Ürünler
Dirin Şah
Dirin şut
Mitoloji
18 addım
Şutcat
Rüyalar fabrikası
Monipoli
Sertifikalar ve…
IX. Dijital Medya Festivali’nin teknik açıdan en iyi oyunun unvanı
HAMRAHEH AVAL etkinliğinde yılın en iyi eşleşmesi unvanı
X. Dijital Medya Festivali’nin yaratıcılığı açısından en iyi oyunun unvanı
Ulusal Bilgisayar Oyunları teşkillatı yakınsama sistemini değerlendirirken en iyi İran oyun şirketlerinin en üst sırayı kazanmak

Pars Pardaz Saramad

Şirket adı
Pars Pardaz Saramad
Katılan kişinin adı ve konumu
Reza MAHDIYAN,Yönetim kurulu başkanı
Web sitesi adresi
www.parspardaz.ir
E-mail adresi
info @ parspardaz.ir
Şirket hakkında

Pars Pardaz Saramad,bilgi temelli bir şirket olup on seneye aşkın bilimsel tecrübe ve birikime sahip olarak,ulusal çapta yazılım ve bilişim teknolojisi entegre çözümleri sunma ve yeni işletmelerin gelişimi alanında faaliyet göstermek amaçlı,bu alandaki büyüme ve gelişim yolunda tecrübe elde etmek ve halka ve kurumsal abonelere yeni bir hizmet düzeyi sunmak amaçlı,ülkede müdürler ve bilişim ve iletişim teknolojisi uzmanları ile engebelli bir yolu kat etmiştir.

Bu şirket,genç personel ve ICT alanında uzman ekib cezb ederek,tasarım ve üretim,destek ve hizmetler,araştırma ve geliştirme enformatik tasarımları uygulamasında danışmanlık ve gözetim departmanlarına sahiptir ve bu bölümleri tek bir isimde bir araya getirerek,kuruluşlar ve devlet kurumlarına tam ICT hizmetlerini sunmaya çaba sarfetmektedir.

Pars Pardaz Saramad şirketi,kendi hedefleri ve vizyonu doğrultusunda,ulusrararası standartları dikkate alarak güçlenmeyle,ürün ve hizmetlerin sunumu ve diğer ülkelere ve hedef piyasalara ihracat imkanını da sağlamıştır.

Ürünlerin adları
CBS (Convergent Billing Solution)
BSS (CRM & Billing & Services) for Water
BSS (CRM & Billing & Services) for gas
BSS (CRM & Billing & Services) for electricity
Government’s Front Counter
Bill Payment Gateway
Smart Meter & Reading
Mobile Application
IVR Payment Solution
BI dashboard (business intelligence dashboard)
Sertifikalar ve…
Enformatik şirketlerinin derecelendirme ve yeterlilik sertifikası
Tahran ili sendika teşkilatının faaliyet belgesi
Bilgi temelli şirket
Owasp ürünler için güvenlik sertifikası
Sanayi,maden ve ticaret işletme ruhsatı

Dade Pardazi Nilram

Şirket adı
Dade Pardazi Nilram
Katılan kişinin adı ve konumu
Keyvan FEKRIPUR(Genel müdür)
Web sitesi adresi
www.nilramerp.com
E-mail adresi
sales @ nilram.info
Şirket hakkında

Dade Pardazi Nilram Mana şirketi,sanayi ve ticari kurumlarda 50 ye aşkın orta ve büyük yazılım ve mühendislik projesi ve onların yöntemi ve işlemlerini yürütmekte elde ettiği 10 seneden fazla tecrübesiyle,müşteri kurumlarının faaliyet verimliliği ve etkenliğinin artışında önemli bir adım atmıştır.

Şirketin ana hedefleri:
Kurumların sistem ve yöntem mühendisliği danışmanlığı

İşlemlerin tekrar mühendislik danışmanlığı

Kurumsal kaynakların planlamasının kapsamlı sisteminin tasarımı ve üretimi ve kurumu(ERP)

Ürünlerin adları
Kurumsal kaynakların kapsamlı çözüm yolları sunucusu(ERP)
Tedarik zinciri kapsamlı çözüm yolları sunucusu(SCM)
İnsan kaynakları kapsamlı çözüm yolları sunucusu(HRM)
Müşteri ilişkisi kapsamlı çözüm yolları sunucusu(CRM)
Ticari zekanın kapsamlı sunucusu(BI)
Yazılım kurum ve destek hizmetleri sunucusu
Müşteri ihtiyacına uygun yazılımların sunucusu
Mobil platform altında yazılımların sunucusu
Sertifikalar ve…
Iso 2015-9001
Iso 2018-20000
Sanal yüksek konsey derecelendirme sertifikası
Sanayi,maden,ticaret bakanlığından sanayi faaliyet belgesi

Rhyton Solutions GmbH

Şirket adı
Rhyton Solutions GmbH
Participants name & position
Mohammad Mahdi matintabar (CMO)
Website address
www.Rhyton.de
Email address
info @ rhyton.de
About Company
Rhyton Solutions GmbH puts software, artificial intelligence, and data science to facilitate agility and intelligence in your business.
We provide enterprises and businesses, intelligent information systems to achieve digital transformation. In order to do so, we bring together all your people, data, and systems into one place for a digitally-connected business and gather all organizational activities, processes, competencies, and models in one platform. This integrity empowers the companies to manage effectively and gain detailed insights and consistency of processes.
The combination of our solutions and experience help organizations harness the power of digital technology without the immense complexity associated with digital transformation.
Products Name
Rhyton Project ERP
Rhyton Intelligent EHS

Roya Pardazane Gunay (ulusrararası tescillenmiş isim): Gunay Dreams

Şirket adı
Roya Pardazane Gunay (ulusrararası tescillenmiş isim): Gunay Dreams
Katılan kişinin adı ve konumu
Keyvan MALEK MOHAMMADI-Müdür ve kurucu
Web sitesi adresi
www.gunaystudio.com
E-mail adresi
info @ gunaystudio.com
Şirket hakkında
Kuruluş yılı:2010
Personel sayısı:23 kişi
Faaliyet alanı:oyun/animasyon/yazılım üretimiGunay stüdyo gelişim sağlamak ve ulusrararası piyasalarda ciddi olarak bulunma hedefiyle,ilgili ve uzman ekip cezbi ve eğitimi ile hedefini ulusrararası standartlarla uygun ürünlerin kalitesinin en fazla artışı ve ürünlerin üretim maliyetinin maksimum azalması üzerine odaklamıştır ve geçen yıllarda,çeşitli tarzlarda ve tekniklerde ve ulusrararası kabul edilmiş standartlarla onlarca oyun projesi/animasyon/yazılım üretimini başarmıştır.
Ürünlerin adları
1 milyon muhataba sahip ve toplam kullanıcı sayısının 6 milyon olduğu ilk İranlı oyun
San franciscko IMGA festivalinin iki turunda en iyi dünya oyunu adayı
Sanati Sharif üniversitesinin Sharif cup festivalinin seçkini
Tahran bilgisayar oyunları festivalinde en iyi üç boyutlu oyun
Tahran bilgisayar oyunları festivalinde üç boyutlu grafikle en iyi oyun
İslam devrimi oyunları festivalinde en iyi spor oyunu
Tahran bilgisayar oyunları festivalinde en iyi basit tarz oyunu

Rahkar Sarzamin Hooshmand

Şirket adı
Rahkar Sarzamin Hooshmand
Katılan kişinin adı ve konumu
Seyyed Mohammad MADANI
Web sitesi adresi
E-mail adresi
b.bahrami @ sls.ir
Şirket hakkında

Rahkar Sarzamin Hooshmand şirketi,ISO 9001:2015 sertifikası alımıyla,5 dalda enformatik yüksek konseyinde 1.sırada olup,dijital medya kurumundan resmi faaliyet lisansı,radyo kuralları ve iletişimleri düzenleme kurulundan iletişim merkezi operatör lisansı ve onlarca onur belgesiyle,müşterilerin iletişim ve koruma merkezi sanayisinde,İwin markasını yaratarak ,2016 yılında faaliyetine başlamıştır.

İwin,İletişim merkezi yönetimi akıllı platformu üretimi ve ayrıca hosting hizmetleri ve 7,24 yanıtlama hizmetlerini içeren bu sektörün stratejik iki dalını profesyonel olarak kapsamıştır.

Bu çabanın sonucu,kendine özgü özellikleri ve ulusrararası düzeyde sunulabilir bilgi temelli ve kaç dilli paltformun üretimi ve ayrıca cep telefonları kayıt projesi,cep telefonu devlet hizmetleri ulusal portalı,şikayetlerin kaydı ve yanıtlama sistemi(195) ve…gibi ulusal projelerin müşterilerinin yanıtlama ve destek merkezinin ev sahipliğini yapmaktır.

Ayrıca İwin grup,ülkenin ICT sanayisinde kendi geniş faaliyetleri ve sosyal sorumlulukları doğrultusunda,girişimcilik ve dahi kişileri cezb etme fırsatı oluşması hedefiyle,ülkenin çeşitli şehirlerinde alt yapı gelişimi ve profesyonel iletişim merkezi kurulumu için uygulamalar yapmıştır.

Bu umut verici uygulamalar,iletişimin akıllılaştırılmasında ve her halükarda müşterilerin iletişimi,korunması ve memnuniyetini kazanmayı önemseyen işletmeler için dikkat çekici bir değişimdir.

Ürünlerin adları
İwin iletişim merkezi yönetimi akıllı yazılımı(iWin CCM)
Yanıtlama ve destek hizmetleri sunumu
Sertifikalar ve…

Enformatik şirketlerinin derecelendirme ve yeterlilik sertifikası

Tahran üniversitesi bilgi teknoloji parkında faaliyet belgesi

Endüstriyel bilgi temelli izin belgesi

İletişim merkezi hizmetleri sunum lisansı(contact center)

Ülkenin bilgisayar sendika teşkilatı faaliyet belgesi

Akıllı telefon hattı üzerinde medya kurumsal lisansı

Taşıyıcı tabanlı dijital yayıncılık lisansı

Kullanıcı merkezli medya kurumsal lisansı

Dijital Yayıncılık Lisansı

Çevrimiçi dijital yayıncılık lisansı

ISO 9001:2015 sertifikası

ISO 10002:2018 sertifikası

ISO 10004:2018 sertifikası

Güvenlik yeterlilik onay sertifikası

Tahran ticaret,sanayi,maden ve tarım odaları üyelik sertifikası

Samim Rayane araştırma ve iletişim gelişimleri mühendislik şirketi

Şirket adı
Samim Rayane araştırma ve iletişim gelişimleri mühendislik şirketi
Katılan kişinin adı ve konumu
Mohammad reza ALAVİ MANESH-Genel müdür
Web sitesi adresi
www.samimgroup.com
E-mail adresi
director @ samimgroup.com

Kandaİdea

Şirket adı
Kandaİdea
Katılımcının adı ve yeri
Mehdi Rezai – yönetmen (CEO)
Web sitesi URL’si
www.kandaidea.com
E-posta adresi
Info @ kandaidea.com
Şirket hakkında
Kandaİdea şirketi her türlü yenilik ve teknoloji hizmeti sağlamada 15 yılı aşkın deneyime sahip bilgi tabanlı bir danışmanlık mühendis şirketidir. Kandaİdea, müşterilerinin coğrafi veri altyapısının yeteneklerinden yararlanmaya odaklanmış ve projelerini denemek için çok zaman ve para harcamıştır. Şirketin yaklaşımı yaratıcı, pragmatik ve sistematiktir.
Ürünlerin adı
Map+, Marine+, ITEMS, DoxO, PixO, iCense, Flare, RAN+, LandBank
Sertifikalar ve…
ISO14001,ISO9001
Consulting Engineer in Oil&Gas, GIS, Civil, Piping, Surveying
Produce software from Iranian Plan and Budget organization

Raveşmand Yönetim

Şirket adı
Raveşmand Yönetim
Katılımcının adı ve mevki
Adel Feyz, CEO
Web sitesi adresi
www.raveshmand.com
en.raveshmand.com
E-posta adresi
Şirket hakkında
Raveşmand şirketi, bilgi teknolojisini kullanarak şirket yönetimini güçlendirmek ve desteklemek amacıyla 2008 yılında kurulmuştur. Raveşmand olarak iki ana iş politikasına sahibiz: ilk’i Organizasyonel planlama çözümü, ki KOBİ’lere ve büyük şirketlere uyarlanmış Stratejik planlama, Çevik planlama ve OKR’ı içerir. İkincisi, organizasyonel planlamaların uygulanması ve organizasyonun farklı bölümlerini planlandırmaya yönelik şirketlere danışmanlık ve mentorluk hizmetleri vermek.
Ürünlerin adları
Çevik Planlama Bulut Hizmeti (OKR)
Stratejik ve performans yönetimi yazılımı
Sertifikalar ve…
• Yüksek Bilişim Konseyi’nden teknik Yazılım onayı.
• Dijital Medya Lisansı
• Yüksek Bilişim Kurulundan Yazılım Orijinallik Sertifikası

Nasim Ertebat Ayandeh (Nasim-Telecom)

Şirket adı
Nasim Ertebat Ayandeh (Nasim-Telecom)
Katılan kişinin adı ve konumu
Seyyed Mojtaba NAJAFI MOGHADAM/genel müdür
Web sitesi adresi
Nasimtelecom.com
E-mail adresi
najafi @ nasimtelecom.com
Şirket hakkında

Nasim Ertebat Ayandeh bilgi temelli şirketi,Nasim telecom ticari adıyla,VoIP ve NGN/IMS ağları alanında ürün ve çözüm yolları sunumu hedefiyle,faaliyete başladı ve bu doğrultuda SBC,telekomunikasyon çok kapasiteli şalterle,iletişim merkezi(Call center),telefon merkezi(IP-PBX) ve …gibi ürünleri tasarlayıp üretti ve ağ kapsamında telefon merkezlerin kurumu,eğitim,araştırma ve danışmanlık kurslarının gerçekleşmesi ve MVNO,ITSP ve MNO ile teknik ve ticari iş birliğini çalışma karnesinde bulundurmaktadır.

VoIP alanında kitap telifi ve kamailio’da iki open source modül oluşturulması,bu ulusrararası alandaki diğer belirgin çalışmalardandır.

Ürünlerin adları
IMS
IP/PBX
Callcenter
Hosted PBX
HSS
SBC
SBC
Sertifikalar ve…
Bir cihaz üzerinde İran kuralları
düzenlemesinden eş zamanlı 52 bin
aramanın test ve onayı

Hamrah Pardaz Zarin

Şirket adı
Hamrah Pardaz Zarin
Katılımcının adı ve mevki
BAli Amiri, Yönetim Kurulu Başkanı
Web sitesi adresi
zarinpal.com
E-posta adresi
Şirket hakkında
Ürünler: Zarin Pal Cüzdanı, İnternet Portalı, Müşteri Kulübü, Şetab Turist Kartı

Makran ekson sanat ve teknoloji gelişim

Şirket adı
Makran ekson sanat ve teknoloji gelişim
Katılan kişinin adı ve konumu
Mina SHİRANI-Genel müdür
Web sitesi adresi
www.souchen.ir – www.souchen.org
E-mail adresi
info @ souchen.ir
Şirket hakkında

Souchen grup,Makran ekson sanat ve teknoloji gelişim şirketine bağlıdır ve bir sosyal şirkettir(Social enterprise)

Bu şirket sosyal girişimci bir yaklaşımla ve beluç kadınlarının yerel üretimlerine odaklanarak,2017 yılının başından kurulmuştur

Souchen,yerel yaratıcı ürünlerin üretiminden yararlanarak,Beluç kadınların köylerde ve şehrin sınırlarında kadınlar için kalıcı çalışma ve gelir sağlamaya ve onları güçlendirmeye ve yaşam ve geçim düzeylerinin artmasına yardım etmeye çabalıyor.

Hali hazırda 250den fazla beluç kadın,souchen’in direkt bünyesi altında yer almaktalar.

Ürünlerin adları
Padviş Antiİğne işleme yapılmış el dikimi kravat ve papyon
Padviş AntiEl işleme ile İğne işleme kombini deri çanta
İğne işleme yapılmış aksesuarlar
Sertifikalar ve…
Dünya El işleri konseyi üyesi-Cumhur başkanlığı asistanlığından yaratıcı sanayiler onaylı

Emn Mehimen Bilgi ve İletişim Teknolojisi

Şirket adı
Emn Mehimen Bilgi ve İletişim Teknolojisi
Katılımcının adı ve yeri
Yönetim Kurulu Başkanı ve yönetmen (CEO)
Web sitesi URL’si
www.mohaymen.ir
E-posta adresi
info @ mohaymen.ir
Şirket hakkında
Emn Mehimen Bilgi ve İletişim Teknolojileri şirketi, bilgi teknolojilerinin yeni uygulamalarından yararlanmak ve iletişim güvenliğini artırmak için dinamik bir bilimsel-endüstriyel akış yaratmak üzere kurulmuştur. Mehimen, bilimsel yeteneklerin yanı sıra kapsamlı üye yönetimi deneyimine dayanarak, büyük organizasyonlarda ve kritik endüstrilerde BİT’in zorlu alanlarına ilk adım atmağı dikkata almıştır. Bugüne kadar, araştırma aşamasından ürün geliştirme aşamasına kadar 9’dan fazla bilgi geliştirme projesi tanımlanmıştır. Bu proje ve faaliyetler, Mehimen Şirketi’nin Cumhur Başkan Bilim ve Teknoloji Yardımcı idaresi tarafından ilk ve nadiren görülür bilgi Tabanı şirketlerden biri olarak tanımlanmasına ve kaydedilmesine yol açmıştır.
Ürünlerin adları

Veri analizi

 Veri entegrasyon platformu

 Bilgi Analizi Platformu

 İş Analizi Platformu

Cep telefonu

 Haberci

 Güvenli cep telefonu

 Güvenli işletim sistemi

 Yöneticiler Bilgi Sistemi

Güvenlik

 Güvenlik değerlendirmesi ve saldırı testi

 Merkezi Antivirüs Sistemi

 ISMS tasarımı ve uygulaması

 IPV6 protokolü danışmanlığı ve uygulaması

İş Süreçleri

 İş Süreçleri Yönetim Sistemi (BPMS)

 Dosya Yönetim Sistemi (case Management)

 Ofis Otomasyonu

 Organizasyon Portalı

Bulut teknolojisi

 Ariaban Hizmeti

 Dosya kaydetme platformu

Sertifikalar ve…

ISO 9001

ISO 1002

Ülkenin Yüksek Bilişim Konseyi Sıralaması

Operasyonel test ve güvenlik değerlendirme hizmetleri alanında faaliyet gösteren lisans

Ulusal Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Lisansı

Elektronik Saldırılara karşı Kritik Altyapı Güvenlik Planının Uygulama Sertifikası

Bilgi teknolojisini geliştirmek için yazılım üretimi lisansı

Elektrik, Elektronik, Kontrol ve Otomasyon Endüstrileri Kuruluş Belgesi

Elek Veri İşleme sistemi yazılım Sertifikası

Tahran eyaleti’nde bilgisayar sistemi kullanma lisansı

Bilgi tabanlı şirketlerin çalışma grubu üyeliği

Elektronik (Electronics)

Ara Pajuhesh

Şirket adı
Ara Pajuhesh
Katılan kişinin adı ve konumu
Doktor seyyed Abbas SHAH MORADI ZAVARE-Genel müdür
Web sitesi adresi
http://www.ara-research.com/
E-mail adresi
info @ ara-research.com
Şirket hakkında
Ara Research was established in 1998, with the aim of providing the latest technological apparatus needed in nano research and nano applications.The main products of Ara research are Atomic Force Microscope (AFM) and Transmission Electron Microscope (TEM).
ARA-AFM has been in the market since 2014 and 90 systems have already been sold and over 300 credited papers have been the result of researches performed in the field of nano technology. Four different models of Brisk, Bio, Vacuum and educational AFM carrying 14 functional modes of Atomic Force Microscopy fill the AFM basket products of Ara Research Co.
ARA-TEM has attractive features of Dark-Field, Bright-Field and SAD with magnification up to 400,000X and power of 50 & 80 KV.
Working with innovative qualified researchers and the most advanced engineers in the past 20 years, has helped us to pave the path towards becoming the top regional-producer in this field.
Today Ara Research can well compete quality wise and pricewise with the best known world brands of AFM and TEM.
Ürünlerin adları
Atomsal kuvvet mikroskobu
Biyo-Atomsal kuvvet mikroskobu
Transmisyon elektron miskorskobu
Atomsal kuvvet mikroskopu
Sertifikalar ve…
CE, COP

Peyman Khotut Shargh

Şirket adı
Peyman Khotut Shargh
Katılan kişinin adı ve konumu
Seyyed Mehdi MADANI BEJESTANI-Genel müdür
Web sitesi adresi
WWW.PKS-CO.COM
E-mail adresi
m.madani @ pks-co.com
Şirket hakkında
• Enerji,petrol ve gaz,metal ve maden sanayileri,demiryol ve su sanayileri gibi ülkenin alt yapı sanayilerinde otomasyon,uzaktan kumanda ve scada gözetim sistemi
• Akıllı sistemlerin en önemli bileşenlerden biri olarak uzak terminalin(RTU/PLC)Teknolojik ve bilgi temelli tasarımı ve üretimi
• Ülkenin alt yapı sanayilerinde akıllı sistemlerinin tasarımı ve sunumu
• Elektrik ve yenilenebilir enerjiler sanayisinde gelişmiş ölçme ekipmanları yapımı
• Kontrol ve gönderim merkezlerinin tasarımı,yapımı,tedariği ve uygulaması
Ürünlerin adları
PKS RTU 513
Transformatör
Güç ölçer
Yüksek gerilim trafo merkezlerinin otomasyon yerel sistemi
Otomasyon,akıllılaştırma ve eskada gözetim sistemi teknolojik hizmetleri
Sertifikalar ve…
Kullanım lisansı-teknokoji izin belgesi-teknik mühendislik lisansı-taşeronluk yeterlilik belgesi-İran elektrik sanayisi sendikasında üyelik sertifikası-güç üretim,dağıtım ve altarım uygulama şirketler sendikası

Elektro-Niru Kontrol Mühendisliği

Şirket adı
Elektro-Niru Kontrol Mühendisliği
Katılımcının adı ve yeri
Sabir Şerifi’e Hubdeh- Pazarlama ve Satış Müdürü
Web sitesi URL’si
www.netcoiran.com
E-posta adresi
sabersharifi15 @ gmail.com
Şirket hakkında

Netko şirketi 2009 yılında, kayıpları ve kesintisiz enerjiyi azaltmak ve EN50483 standartına göre bu bağlantı parçalarının standart kurulum eğitimini sağlamak amacıyla kendinden destekli kablo ağ bağlantı parçaları üretmek amacıyla faaliyete başlamıştır ve tüm dağıtım şirketleri ve Tavanir şirketi’nin dağıtım listesine girmek için gerekli lisansları elde ede bildi.

Daha sonra kendi fizik, kimya ve elektronik laboratuvarlarını tasarlayarak, ayrı araştırma ve geliştirme ve pazarlama ve satış birimleri kurarak, üretimi müşteri ihtiyaçlarına dayalı gelecekteki bir hedef olarak tanımladı.

Ürünlerin adları
Düşük basınçlı kendinden destekli kablo ayırıcı konektörü
Alçak gerilim kendinden destekli kablo ayırıcı aydınlatma konektörü
Clamp Pendant
Uç Kelepçesi
64 Dedate Konektör
32 Dedate Konektör
Tam Bimetal Konektör
Sertifikalar ve…

ISO9001-2015

Güç Araştırma Enstitüsü tarafından yapılan onaylar

Farfan Salamat Paydar

Şirket adı
Farfan Salamat Paydar
Katılımcı adı ve görevi
Dr. MAHDI SOJOODİ – yönetim kurulu başkanı
İnternet sitesi
3etcuniverse.com
Eposta
sojoodi @ modares.ac.ir
Şirket hakkında

Farfan Salamat Paydar şirketi tıbbi malzeme ve tıp endüstrisi için tüp bebek ürünleri alanındaki tek hizmetler sektöründe bilgi tabanlı üretim ve dağıtım faaliyetlerini deneyimli akademisyen ve mezunlardan birikimiyle geliştirmektedir.

Hedefimiz tıp alanında yenilikçi çözümler üretmek ve yüksek kalitede teknik ve yüksek standartlara dayalı ürünler sunmaktır.

Şirket, araştırma ve uzman güçlerin kullanımıyla edindiği uzmanlık, deneyim ve destek ile bölgedeki çalışmaların genişletmek istiyor. Bu bağlamda, kurumsal hedeflere yönelik ortaklık planlarını aşağıdaki genel başlıklarda özetlenmiştir.

* Bölgede kısırlık tedavisi klinikleri kurmak için ortak çalışma

* Hizmet, ürün ve sarf malzemelerini tanıtmak ve satmak için teknoloji transferi ve temsilcilik verilmesi

* kısırlık, IVF ve IUI, ICSI tedavisi entegre ve tedavi zincirleri oluşturmak için eğitim, danışmanlık ve yönetim ve ekipman temini

* Kısırlık araştırma enstitüleri kurmak için işbirliği, danışmanlık ve eğitim

* Çevrimiçi ve akıllı erkeklerde kişisel olarak izlenmesi, gözetim ve tedavi

* Erkek kısırlığını teşhis etmek için androloji merkezleri kurmada işbirliği ve yönetim ve danışmanlık

* Farklı merkezlerin izlenmesi, kontrolü ve koordinasyonu dahil olmak üzere entegre kısırlık tedavi ağının uygulanması

Ürünlerin adları
Akıllı telefon ile kişiselleştirilmiş sperm analizörü

Bilgisayar destekli sperm analiz sistemi

Sperm boyama kitleri

Mikromanipülatör
Mikrovarm cam tabak
Laboratuvar veri analiz ve kontrol sistemi
Blood Warmer
Plasma thawer
Sertifikalar ve…

ISO13485 kalite yönetim sistemi sertifikası

Ulusal standartlar kurumu KB-COP sertifikası

İran tıbbi donanımlar işletme lisansı

Sağlık (Health)

Tosan Darou

Şirket adı
Tosan Darou
Katılımcının adı ve yeri
MOJTABA SADEGHI- yönetim kurulu üyesi
Web sitesi URL’si
www.tosandarou.com
E-posta adresi
info @ tosandarou.com
Şirket hakkında
TOSANDAROU şirketi ilaç üretim şirketi olarak pomat, krem ve jel gibi yarı katı alanında kimyasal ve doğal ürenler odaklı araştırma ve üretim yaparaktandır. İran İslam cumhuriyeti ilaç ve gıda kurumundan üretim kalite tasdikini 2018 yılına almayı başarmıştır. Yaklaşık 500 m2 temiz oda, üretim için gerekli cihazlar, fizik ve kimya laboratuvarları, mikrop analizi, ilaç mühendisliği altyapıları ile donanmış gerekli kanunu tasdikleri alarak yılda 10 milyon ilaç birimi komplekste üretim olasılığı bulunur.
Ürünlerin adı
Riaco pomadı
Mari gold pomadı
Dnet ağız ve burun jeli
Balmics pomadı
Sertifikalar
İlaç ve gıda kurumundan üretim kalite tasdik belgesi (birinci GMP görüş belgesi verilmiş olup yakında GMP belgesi alınacaktır)

Arya Tina Gene

Şirket adı
Arya Tina Gene
Katılımcının adı ve yeri
Dt. Şahriyar Omidvar Yönetim Kurulu Başkanı
Web sitesi URL’si
www.atgbio.com
E-posta adresi
info @ atgbio.com
Şirket hakkında
Üretime-araştırmaya dayalı ve bilgi tabanlı Arya Tina Gene Şirketi
Ana faaliyet ekseni
Rekombinant ilaçlar, tespit kitleri, aşılar ve hücre hatları ve enzimler gibi biyolojik ürünler dahil olmak üzere biyoteknoloji alanındaki ürün ve hizmet faaliyetleri
Şirketin tanıtımı:
Üretime-araştırmaya dayalı Ariya Tinajen şirketi 2004 yılında biyoteknoloji ve ilgili alanlarda ileri teknoloji (hi-tech) ile ilgili ürünler üretmek amacıyla kurulmuştur. Şirketin stratejik yaklaşımı, bölgedeki lider biyoteknoloji şirketi olarak gelişmeyi takip etmektir.
Tahran dışında ve ülkenin kuzeyinde rekombinant ilaç üretimi için tek bilgi tabanlı olan bu şirket, 2013 yılının Nisan ayında dokuz yıllık çabaların ardından Tinagrast markası altında Filgrastim ilaç’ını ilk ürünü olarak başarıyla pazarladı ve İran’daki orijinal markaya benzer olan bu ilaç, kanser hastaları için tedavi maliyetini fiyatın yaklaşık dörtte biri oranında azalttı. Bu, Rab’bin merhametleri ve şirket uzmanlarının çabaları dışında yapılamazdı, Şu anda ülkede ilk kez uygulanacak, sektörü tanıtmak ve sevgili ülkemizde daha fazla kendine yetmelik sağlamak için yeni ürünlerin imalat ve üretiminin yeni aşamasını geliştirmek için çalışıyoruz ve belelikle de sağlık alanında acil ihtiyaçlar giderilmiş olacaktır.
Amacımız, sürdürülebilir sağlık ve insan sağlığında gelişme için hedeflenen işbirlikleri aracılığıyla özel ürünler üretiminde uzmanlığımızı kullanmaktır. Şimdi, dinamik bir İranlı özel şirket olarak, Gorgan’daki en son teknoloji ve araştırma ve geliştirme merkezine sahip olmaktan gurur duyuyoruz.
Bilgi tabanlı Ariya Tinajen Şirketi, önde gelen İran üniversitelerinin profesörleri tarafından yenilikçi araştırma ve geliştirme alanındaki bilimsel uzmanlığı ile yerel, bölgesel ve uluslararası faaliyetler için bilimsel bir merkez olarak tanınmaktadır, aynı zamanda mükemmel bölgesel ve uluslararası kaynaklar, tesisler ve iletişimden yararlanır. İran’ın sağlık ve ekonomik büyüme ve mükemmellik göstergelerinin geliştirilmesi üzerinde önemli etkilere sahip olmak için bölgesel ve uluslararası düzeylerde bilimsel ortaklarımızla birlikte çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz.
Ürünlerin adı
1-Tinagrast (Philgrastim)
İnsan vücudundaki granülosit koloni uyarıcı faktör (G-CSF) adı verilen doğal proteine benzeyen Filgrastim ilaçı, Tinagarast markasıyla, beyaz kan hücrelerinin, özellikle insan beynindeki nötrofillerin büyümesini uyarır.
Ürünün uygulama yeri:
Kanser hastalarının kemoterapisinde
Tinagrast’ın ana rolü vücudun bağışıklığını arttırmak ve normal durumuna geri getirmektir. Filgrastim, ana beyaz kan hücresi hattı olan translokasyonlu nötrofil (ANC) sayısını arttırır.
2-Tinakit (filgrastim)
İnsan vücudundaki granülosit koloni uyarıcı faktör (G-CSF) adı verilen doğal proteine benzeyen Filgrastim ilaçı, Tinagarast markasıyla, beyaz kan hücrelerinin, özellikle insan beynindeki nötrofillerin büyümesini uyarır. Aslında, Tinagrast’ın ana rolü vücudun bağışıklığını arttırmak ve normal durumuna geri getirmektir. ve çocuklarda kullanım için bir dozaj olan adı verilen bir ilaçtır. Etkili filgrastim maddesi içeren bu ilaç beyaz kan hücrelerini arttırmak için kullanılır ve önerilen doz çocuklarda kullanım içindir.
Ürünün uygulama yeri:
Kanser hastalarının kemoterapisinde
3-Tinapeg (Filgrastim Pegila)
Uzun etkili, pegile bir filgrastim şeklidir .Günlük enjeksiyonlar gerektiren filgrastimin aksine, bu ilaç kemoterapi seansı başına sadece bir kez uygulanır.
Ürünün uygulama yeri:
Kanser hastalarının kemoterapisinde
4-Sumatin
Somatropin olarak bilinen büyüme hormonu (HG veya HGH), insanlarda ve diğer hayvanlarda büyümeyi, hücre çoğalmasını ve rejenerasyonunu uyaran ve belirli hücre tiplerine özgü bir mitojen türü olan bir peptit hormonudur.
Ürünün uygulama yeri:
Gelişimsel bozuklukları olan çocukları ve yetişkin büyüme hormonu eksikliğini tedavi etmek için kullanılır
Sertifikalar
ISO 9001:2015
ISO 14001:2015
BS OHSAS 18001:2007

Selefçegan Daru Darman

Şirket adı
Selefçegan Daru Darman
Katılımcının adı ve yeri
Hocatollah Zabihi, Yönetim Kurulu Başkanı
Web sitesi URL’si
www.darudarmanco.com
E-posta adresi
info @ darudarmanco.com
Şirket hakkında
Merhem, Povidon iyodür, Vazelin spreyi vb. dahil, Toplam 45 çeşit İnsan ve hayvan ilaçları üreticisi.
Ürünlerin adı
Diyabet Yarası Merhemi
Yatak Yarası Merhemi
Yanık Merhemi
Hemoroid merhem
Vajinal merhem
Fissür Merhemi
Oksitetrasiklin Spreyi
Sertifikalar
ISO – Helal – Standart – GMP Belgesi

Manolya Te'em ve Etr Bilgi tabanlı Şirketi

Şirket adı
Manolya Te’em ve Etr Bilgi tabanlı Şirketi
Katılımcının adı ve yeri
Mohsen Bereketeyn – yönetmen (CEO)
Web sitesi URL’si
Magnolia-flavor.com
E-posta adresi
info @ magnolia-flavor.com
Şirket hakkında
Manolya Te’em ve Etr şirketi, 2004 yılında İran’daki ilk ve en büyük gıda aromaları ve doğal boya üreticisi olarak kuruldu. Şirket 400 çeşit gıda aroması, 20 doğal gıda rengi ve 30 çeşit doğal gıda çeşnisi üretiyor. Üretim alanımız Kaveh Sanayi Bölgesi’nde 11000 metrekarelik bir alanda yer almakta ve 7 uzman laboratuvara ve aroma alanında uzman ve deneyimli insanlara sahip olması nedeniyle ürünümüz gıda endüstrisinde geniş bir memnuniyetle karşılanmaktadır. Şu anda Tahran, Antalya ve Pekin’de 85 çalışanı ve 3 genel merkezi ve 10 milyon dolarlık hammadde ile sınır ötesi işimizi hızla genişletiyoruz.
Ürünlerin adı
Süt endüstrisi için aromalar
İçecek endüstrisi için aromalar
Şekerleme ve çikolata endüstrisi için aromalar
Et endüstrisi için aromalar
Atıştırmalık endüstrisi için aromalar
Sos endüstrisi için aromalar
Çay ve kahve endüstrisi için aromalar
Doğal gıda marinası çeşitleri
Doğal yenilebilir renk çeşitleri
Sertifikalar
İso9001-iso22000-iso14001-iso18001-HACCP-GMP-GC mark-Halal

Kowsar Biyoteknoloji

Şirket adı
Kowsar Biyoteknoloji
Katılımcının adı ve yeri
Dr. Sirus Zeinali, CEO
Web sitesi URL’si
http://kawsarbiotech.com
E-posta adresi
zeinali @ gmail.com
Şirket hakkında
Kowsar Biyoteknoloji Şirketi, 2006 yılında üniversite fakültesinin iki üyesi tarafından kurulmuştur ve şu anda 60’a yakın çalışan’a sahip ve ilaç üretimi, Genetik tanı kitlerinin geliştirilmesi, insan ve at tanımlama kitleri, genetik tanı ekipmanları ve materyalleri Ve araştırma ve genetik tanı hizmeti gibi çeşitli alanlarda faaliyet gösteriyor. Şirket ayrıca tanı ve yaşam tarzı geliştirme hizmetleri de dahil olmak üzere yeni alanlardada faaliyet göstermektedir.
Kowsar Biyoteknoloji Şirketi, bilgi tabanlı bir şirkettir ve hali hazırda bu kurulumda 6 özel Phd doktor ve Tahran Üniversitesinde araştırmalarını sürdüren 6 biyoteknoloji Doktora ögrencisi’de faaliyet göstermekteler.Şirket her yıl düzenli olarak birkaç yeni ürün piyasaya sürüyor.
Şirketin üç şubesi var. Ana şubenin adresi: Vali-Asr caddesi, Fatemi sokağından sonra, Majlesi caddesi, Plaka 4.
2’inci şube: Vali-Asr caddesi, Zartoşt caddesine kala, Naser sokağı, plaka 7. Ve ilaç şubesi’ise İranın Pastor Araştırma ve Üretim Enstitüsü’nde yer almaktadır.
Şirket, 2020 yılında Barakat İlaç Kenti’nde bir ilaç üretim tesisi kurarak dördüncü şubesini kurmayı planlıyor.
Ürünlerin adı
Böbrek veya diğer nakledilen dokuların iflası etmesini önlemek için kullanılan ATG25 ilacı. ilaç şu anda klinik denemelerden geçiyor ve 2020 yılının ikinci çeyreğine piyasaya sürülmesini umuyoruz.
Genetik tanı kitleri:
“AneuQuick” markası ile tanınan ve QF-PCR yöntemi kullanan gebelik sendromlarının teşhisi için kullanılan bir kit.
Kısır erkeklerde Y kromozomu mikrodizi kayıpları tespit kiti.
İkisi bir arada, Gebelik sendromları ve SMA hastalığı teşhis kiti (Dünyadakı tek üretici).
60’tan fazla genetik hastalığı teşhisi için kullanılan “SegCheck” kitleri.
Huntington Hastalığı Kiti, Miyotonik Distrofi Hastalığı Kiti, Friedreich Ataksisi Kiti.
MultyTaban’a dayalı tanımlama kitleri.
Otozomal Kitler: IRFiling ticari markası ile bilinen Yerel 17 kiti, IRFiling plus ticari markası ile bilinen Yerel 27 kiti, InDel Filing markası ile bilinen Eksiltme ve Artırma kiti, RizFiling markası ile bilinen ve eskimiş ve bozulmuş numuneler için kullanılan yerel 12 kit, Yfiling plus markası ile bilinen Y kromozomu kiti, Xfiling markası ile bilinen X kromozomu kiti, HorseFiling adı ile bilinen At Tanımlama kiti. Bunların yanı sıra, şirket inekler ve develer için olası bir kimlik tanımlama kiti tasarlamak ve üretmeyi planlıyor.
Şirket, Taq DNA polimeraz, PFU DNA polimeraz, Hot Start Taq DNA pol, Long Expand DNA pol, kültür ortamı ve diğer birçok ürün de dahil olmak üzere, Tanımlama ve araştırma için çeşitli ürünler üretmektedir.
Şirket, Dizileme ve Fragman Analizi hizmetleri konusunda faaliyet göstermekte ve örnek dışı numuneleri dizileme kabiliyetine sahiptir.
Şirket, Ulusal Kayıt sorunu Hakkında “HLA typing” yapmak için Sağlık Bakanlığı ile görüşmelerini sürdürüyor.
Şirket ayrıca sağlığı iyileştirme ve geliştirmeye yönelik genetik hizmetler de sunmaktadır.
Sertifikalar
Şirket, ürünlerinden biri için daha önce ISO 13485 ve IVD almıştı, ancak şu anda tüm ürünleri için IVD elde etmek için ISO 13485’i uyguluyor.

Cell-Tech Pharmed

Şirket adı
Cell-Tech Pharmed
Katılan kişinin adı ve konumu

Doktor Mohammad hossein ZIRAKSAZ

Genel müdür ve yönetim kurulu üyesi

Web sitesi adresi
www.celltech.ir
E-mail adresi
ziraksaz @ celltech.co
Şirket hakkında

Cell-Tech Pharmed bilgi temelli bir şirketidir ki 19 Şubat 2014 yılında, gelişmiş tedavi ilaçları,kök hücreler ve onarıcı ilaçlara olan sürekli ihtiyaçlarının temini vizyonuyla,İranda ve MENA bölgesinde kuruldu.

Cell-Tech Pharmed, daha iyi tedavilerin müjdesini veren yeni ilaçlar,araçlar ve teknolojiler yoluyla karşılanmayan medikal ihtiyaçlar ve talepleri karşılamak peşindedir.

Bu şirket,2025 yılına kadar,yılda 30,000 hastadan fazla bir kapsama kapasitesine sahiptir.

Cell-Tech Pharmed,GMP standartları altında faaliyet gösteren bir merkez olup çeşitli kullanımlar için otolog ve alojeneik ürünleri üretimi amaçlı 1200 metre karelik alanlı bir fabrikaya sahiptir.

Ürünlerin adları
Sivilce’den oluşan cildin kırışıklık ve oluklarının giderilmesi için Renioderm cell
Vitiligo hastalığında lekelerin giderilmesi için recolorcell(hücre renklenmesi)
Diz,leğen ve ayak bileği artriti tedavisi için mesostrocell
Kalp yetmezlikleri tedavisi için meniocell
Sertifikalar ve…

• 2017 yılında 9001:2015 iso standart sertifikasının alımı

• 2017 yılında 10015 iso standart sertifikasının alımı

• 2019 yılında Mesostrocell,recolorcell ve reniocell üç ürün için GMP üretim sertifikası alımı

PayaMed Elektronik Sanayi A.Ş.

Şirket adı
PayaMed Elektronik Sanayi A.Ş.
Katılımcının adı ve yeri
AmirHüseyn Asgari Raad
Web sitesi URL’si
WWW.PAYAMED.COM
E-posta adresi
INFO @ PAYAMED.COM
Şirket hakkında
PayaMed Elektronik Sanayi Şirketi, 2000 yılında Sharif Teknoloji Üniversitesi mezunları tarafından tıbbi görüntüleme ekipmanı tasarlamak ve üretmek ve akademik seçkinlerinin maksimum gücünü yerli üretimde kullanmak amacıyla kurulmuştur. Şirket, ülkedeki görüntüleme cihazları için bileşenler ve parçalar tasarlayarak işe başladı Ve sonra mamografi cihazları gibi tıbbi görüntüleme ekipmanlarının tam üretimine geçerek, hızla alanında lider şirketlerden biri oldu.
PayaMed Elektronik Şirketi, 2003 yılında İran’da mamografi cihazının tamamını bağımsız olarak üretmeyi başardı. Şu anda, bu cihazlar yaklaşık 400 tıp merkezinde faaliyet göstermektedir. Şirket, 2011 yılında resmi olarak gerekli lisans ve onayları aldıktan sonra, ilk dijital mamografi cihazını tanıttı. 2012 yılında resmi olarak bu ürünü satmaya başladı, Şu anda 80’den fazla seçkin tıp merkezinde kullanılmaktadır.
2013 yılında PayaMed Elektronik A.Ş. faaliyetlerini genişleterek, SKD formatında dijital radyoloji cihazları üretmeye başladı.
2015 yılında, şirkette devam eden donanım faaliyetlerine paralel olarak PayaMed Elektronik, tıbbi görüntü elde etme ve işleme yazılımını da içeren bir dijital görüntüleme programı geliştirdi ve uyguladı.
PayaMed Elektronik bugüne kadar 250’den fazla dijital Röntgen Cihazı ülke genelindeki tüm tıp merkezlerine satmayı başardı.
PayaMed Elektronik Üretim faaliyetlerine ek olarak, dünyanın önder şirketleriyle pozitif ve doğrudan irtibat kurmak ve onların deneyimlerinden yararlanmak, teknolojiyi ülkeye aktarmak ve ürünlerin kalitesini ve İç mühendislerin bilgi düzeylerini artırmaya çalışmıştır.
Ürünlerin adı
Analog Mamografi Cihazı ve Dijital Mamografi Cihazı
Dijital Röntgen Cihazı
Mobil Dijital Röntgen Cihazı
Radyoloji Kayit ve Görüntüleme Programı
Dijital Floroskopi Cihazı
Sertifikalar
İşletme Lisansı
ISO13485 imq Sertifikası
Meslek Lisansı – Kalite Kontrol
Meslek Lisansı – Kurulum
Analog Mamografi Üretme Sertifikası
Dijital Mamografi Üretme Sertifikası
Dijital Röntgen Cihazı Montaj Sertifikası
Mobil Dijital Röntgen Cihazı Montaj Sertifikası
Yazılım Geliştirme Sertifikası

Feravordeye Baft'e İraniyan

Şirket adı
Feravordeye Baft’e İraniyan
Katılımcının adı ve yeri
Hasan Behrami Neseb – Yönetim Kurulu Başkanı
Web sitesi URL’si
www.regen.ir
E-posta adresi
info @ regen.ir
Şirket hakkında
Feravordeye Bafte İraniyan Şirketi, Tahran Tıp Bilimleri üniversitesi öğretim üyeleri ve uzmanlarının bilimsel ve yönetici desteği ile, üniversitenin tıbbi ekipman geliştirme merkezinin himayesinde, 2011 yılında kurulmuştur.
Ülkede allogreft transplante edilmiş ürünlerin üretim ve dağıtımındaki başarılara ek olarak, şirket günümüzdeki bilgiyi uygulayıp lokalize ederek ve bu ürün grubunun gerektirdiği uluslararası standartları uygulayarak, allogreft transplante edilmiş ürünler üretmeye başlamıştır.
İşletme ve üretim faaliyetleri için gerekli lisanslar Gıda ve İlaç İdaresi Tıbbi Ekipman Ofisi, Sanayi, Madencilik ve Ticaret Bakanlığı ve ayrıca Amerikan AQC Akreditasyon Kurulu’ndan ISO 13485: 2016 alınmıştır.
Şirketin ürünleri ilk seçenek ve Gold Standard olarak vücut dokusunun lezyonlarının (yumuşak doku ve kemik dokusu) rekonstrüksiyonunda çeşitli tıbbi alanlarda iskele, donör ve biyolojik pansuman olarak kullanılır.
Ürünlerimizin özel uygulama alanları arasında Ortopedik ve Omurga Restoratif Cerrahları, Yanık ve Plastik Cerrahi, KBB ve Rinoplasti Cerrahları, Çene-Yüz Cerrahları ve Diş Hekimleri, Dermatologlar vb. ifade edebiliriz.
Doku bağışının kökeni nedeniyle, ilgili maliyet ve ürünün maliyeti işleme ve üretim maliyetlerini içerir, bu nedenle bu ürünlerin ülkede kullanılması ucuz, uygun fiyatlı ve faydalı olacaktır.
AATB Standartlarına ve Yönergelerine uyum, yetkili organların sürekli gözetimi, kalite kontrol ve kalite güvence birimleri ve İran donörlerinden sağlıklı doku seçimi ürünlerin kalitesini, etkinliğini ve güvenliğini sağlar.
Doku bağışının kökeni nedeniyle, ilgili maliyet ve ürünün maliyeti işleme ve üretim maliyetlerini içerir, bu nedenle bu ürünlerin ülkede kullanılması ucuz, uygun fiyatlı ve faydalı olacaktır.
AATB Standartlarına ve Yönergelerine uyum, yetkili organların sürekli gözetimi, kalite kontrol ve kalite güvence birimleri ve İran donörlerinden sağlıklı doku seçimi ürünlerin kalitesini, etkinliğini ve güvenliğini sağlar.
Ürünlerin adı
Liyofilize kemik allogreft
Liyofilize farelerde aselüler deri allogreft
Fusillata liyofilize allogreft
Liyofilize tendon allogreft
Donmuş kemik allogreft
Liyofilize kemik tozu allogreft
Allogreft dondurulmuş amniyotik membran
Sertifikalar
Gıda ve İlaç İdaresi Sağlık Bakanlığı
Tıbbi Cihazlar Genel Müdürlüğü
ISO 13485:2016

Hamanand Saz Bafte Kish

Şirket adı
Hamanand Saz Bafte Kish
Katılımcının adı ve yeri
Saeed BAYAN OL HAGH-Üretim müdürü ve yönetim kurulu üyesi
Web sitesi URL’si
www.trcir.com
E-posta adresi
S_bayanolhagh @ yahoo.com
Şirket hakkında
Hamanand Saz Bafte Kish,bilgi temelli,çalışkan,neşeli bir şirkettir ki 2019 yılının son baharına kadar hastalardan yaklaşık bir milyon kişisinin,bu grubun ürünlerini kullandığı için onur duymaktadır.
Hamanand saz bafte kish,doku mühendislik bilgisini kullanarak,beyin ve kalp ölümü gerçekleşen hastaların bağış yaptığı dokularını işlemektedir.
Doku işleme işlemleri özel yerlerde yapılır ki bu yerlere hijyenik oda deniliyor.
Bu odalarda tüm fiziksel ve biyolojik koşullar kontrol altındadır.
Bu bilgi temelli grup,125 genç personel,öğrenci ve yetenekli kişiye sahip ki dört çeşitli grupta kendi ürünlerini sunmaktalar.
Kalp kapakları gibi kalp damar ürünleri,pudralar ve kemik yapı parçaları gibi kemik ürünleri,cilt gibi zarlı ürünler ve tendonlar gibi yumuşak doku ürünler ki bu ürünler allogref dünyasında seno markası altında tanınmaktalar.
Şirketin üretim tesisinde kullanılan bilimsel,profesyonel kabiliyetler ,imkanlar ve ekipmanlar,ülkede ve bölgede kendine özgüdür ve bu alandaki üstün ulusrararası standartlarla örtüşmektedir.
Bu bilgi temelli şirketin üretim tesisi,kish adasında ve satış merkezi Tahran’dadır.
Hamanand saz bafte kish grubu 2010 yılından beri ürünlerini İran tüketim piyasasına getirmiştir.
Ortopedi cerrahları ve omurga ve sinir sistemi cerrahlar topluluğu,kalp ve damar cerrahlar topluluğu ve çene ve yüz cerrahisi gibi çeşitli dallarda dişçi cerrahları topluluğu,Hamanandsaz bafte kish şirketinin ürünlerini kullanan gruplar arasında yer almaktalar.
Biyo implant ürünlerin en iyi kaliteyle sunulması olan bu grubun kalıcı ve sürekli hedefine ulaşması doğrultusunda,tüm yerel ve yabancı üstün sertifikalar alınmıştır.
Son düzenlemeler ve yayınlanan son nushaya uygun ISO-13485 sertifika alımı ve ayrıca en itibarlı ulusrararası merkezlerden FDA QSR 21 CFR 820 (cGMP) sertifikasının alımı,bu şirketin üstün kalitesinin göstergesidir.
OHSAS 18001 sertifikasının alınması,şirket yönetiminin çevre ve personelin sağlığına duyduğu önemi göstermektedir ve ayrıca ISO 14001 sertifikası alımı bu şirketin hijyenik odalarının üstün kalitesini göstermektedir.
Bu grup,her zaman yerel ve ulusrararası sağlık kurulların inceleme ve değerlendirmesine konu edilmektedir.
Hamanandsaz bafte kish,bir çok hastane,klinik,tedavi merkezi ve ayrıca birçok uzman cerrah ve doktor ve diçşinin,özel olarak ve yıllar boyunca bu şirketin ürünlerini ilk öncelikleri olarak seçtikleri için gurur duymaktadır.
Ulusrararası standartlar ve kuralların en katı şekilde dikkate alınması ve ayrıca yerel sağlık merkezlerinin kararları, bu bilgi temelli ürünlerin kullanımından sonra dikkate alınır iltihaplar gibi hiçbir uygunsuz biyolojik olayın yaşanmamasına ve nihayetinde hastaların normal hayata dönmelerinden olan memnuniyetleri ve ayrıca cerrahların da bu ürünlerle çalışmaktan elde ettikleri memnuniyete neden olur.
Bu memnuniyet,bu grubun daha kaliteli ürünlerin sunumunda olan kapsamlı ve sürekli çabasının göstergesidir.
Bu grubun ürünleri,ülkenin çeşitli yurt içi ve yurt dışı üniversite gruplarında teknik inceleme ve kalite analizi yapılmıştır ve dünyadaki bir çok itibar sahibi markayla kıyaslanmıştır.
Bu ürünlerin verimliliği ve kalitesi bir çok seminer ve konferansta öne çıkmıştır ki bu incelemelerin sonucu, ,itibar sahibi yerel ve yabancı dergilerde 90 ISI makaleye yakın makalenin yayınlanmasıdır.
Bu grubun araştırma ve geliştirme birimi ,öncü bir birim olarak,doku mühendisliğinde bilgi ve yenilik ve yaratıcılık sınırında hareket etmeyi kendi görevi bilir.
Ürünlerin adı
Aort kapağı ve… gibi damar kalp ürünler grubu
Kemik ürünleri grubu,çeşitli kemik pudraları ve şaftlar ve… den oluşmaktadır.bu grup 250 tür ürünü içermektedir.
Çeşitli tendonlar gibi tendon ürünleri grubu
Çeşitli dermalar ve…içeren cilt ürünleri grubu
Sertifikalar
Son düzenlemeler ve yayınlanan son nushaya uygun ISO-13485 sertifikası gibi çeşitli medikal ekipmanlar özel sertifikaları,
Ve ayrıca FDA QSR 21 CFR 820 (cGMP) sertifikası ve ISO 14001 ve OHSAS 18001

Makian Dam Pars

Şirket adı
Makian Dam Pars
Katılımcının adı ve yeri
Ticari Müdür
Web sitesi URL’si
www.makiandampars.com
E-posta adresi
h.farsad @ makiandampars.com
Şirket hakkında
Makian Dam Pars Şirketi, hayvancılık, kümes hayvanları ve su ürünleri endüstrilerinde özel katkı maddeleri üretmek, ithal etmek ve dağıtmak amacıyla 2005 yılından beri faaliyet göstermektedir.
Şirket, bitkisel ilaç ve uzmanlaşmış kümes hayvanları yemi katkı maddelerinin üretiminde lider bir firmadır ve yanı sıra Japonya, İsviçre ve Güney Kore’den gelen en son teknolojini kullanarak en yüksek kalitede konsantrelerin ve tescilli kümes hayvanı ırklarının formülasyonu, üretimi ve dağıtımında önde gidenlerdendir.
Makiyan’e Dam’e Pars Şirketi, 2018 yılında ileri veteriner bitkisel ilaç alanında bilgi tabanlı bir şirket olarak tanınmıştır. Şirket, deneyimli uzmanlarını, üretim ve verimlilik maliyetlerini azaltmak ve sağlıklı yem ve antibiyotik içermeyen protein kaynak üretimi sağlamak için ülkenin yerli kapasitelerini ve en son teknolojiyi kullanarak en yüksek kalitede gelişmiş veteriner bitkisel ilaçları formüle etmek ve üretmek için kullanmaktadır.
İran’da ilk kez Makiyan’e Dam’e Pars tarafından üretilen tüm bitkisel tıbbi ürünler formüle edilmiş ve üretilmiştir ve yenilikçi, işlevsel, çevre dostuve yerli bilgiye dayanmaktadır ve bu açıdan benzersizdir.
Ürünlerin adları
Maito Feed Plus
İmmüno Ekinolmol
Lavarn
Hpamaryn
Neurocalm
Ekstra anti-Amonyum
İmmüno Propofit

Tek Jen Zist Şirketi

Şirket adı
Tek Jen Zist Şirketi
Katılımcının adı ve yeri
Dr. Hanım Tacabadi’e İbrahimi – şirketin yönetmeni (CEO)
Web sitesi URL’si
www.takgenezist.com
E-posta adresi
info @ takgene.com
Şirket hakkında
TekJen Bilgi Tabanı Grub, 2010 yılında gıda endüstrisinde ve probiyotik takviyelerinde uygulanan mikroorganizmaların ilk endüstriyel üreticisi olarak kuruldu. Şirket, gelişmiş üretim ekipmanlarını kullanarak, uzman laboratuvarlar kurarak, en son uluslararası standartlara uygun kalite kontrolünü ve endüstriyel üretim hacmini arttırmaya yönelik büyük yatırımı kullanarak bu yeni ürünlerin üretimini yerelleştirmektedir. Endüstriyel altyapı platformunda devam eden araştırma ve geliştirme birimi çalışmalarının sonucu, TekJen’in ülke ve Ortadoğu’nun probiyotik ihtiyaçlarını karşılayabilme kabiliyeti olmuştur. Bu arada TekJen, Sağlık ve Tıp Eğitimi bakanlığı, Sanayi, Madencilik ve Ticaret bakanlığı ile Gıda ve İlaç idaresi’nden probiyotik ürünler sağlamak için gerekli tüm lisansları almıştır.
Bu şirketin ana hedefi yerli suşlara dayanan ve uluslararası kalite standartlarına sahip İran halkının mikrobiyal florasına uygun ürünler üretmektir. Bu amaçla, TekJen’in araştırma ve geliştirme birimi, 700’den fazla İran yerli laktik asit bakterisinin koleksiyon toplanmasında en iyi uzmanlar tarafından 10 yılı aşkın bir süredir hedeflenen araştırmayı destekledi. Bu türler uluslararası standartlara göre değerlendirilmiş ve akredite yurtiçi ve yurtdışı üniversitelerle işbirliği içinde laboratuvar ve klinik çalışmalardan sonra gerekli lisansları almış ve pazarlanmıştır. TekJen’in, en büyük bilgi tabanlı şirketlerden biri olarak, misyonu, çeşitli hastalıkların önlenmesi ve tedavisine yardımcı olmak için hedeflenmiş ürünler sunmaktır. Bu araştırmaların sonucu, şirket adına 10’dan fazla patent raporu ve makalesi ile desteklenen BIO markası altında çeşitli probiyotik takviyelerinin üretilmesidir.
Ürünlerin adları
İlaç tekli geni – takgene pharma
Gıda tekli geni – takgene food
Besleme tekli geni – takgene feed

Makine ve Ekipman (Equipment & Machinery)

İran delco

Şirket adı
İran delco
Katılan kişinin adı ve konumu
Mohammad MOLAVI ZADE-Genel müdür
Web sitesi adresi
www. Irandelco.com
E-mail adresi
M.Molavizadeh @ irandelco.com
Şirket hakkında

İran delco şirketi,araç katalizör konvertör üretimi alanında on seneye aşkın falliyet göstermektedir.

Katalizör konvertörlerin görevi,içten yakıtlı motorların çıkışındaki kirletici maddeleri,çevre için daha az zararlı ve zararsız maddelere dönüştürmektir

Tüm dünyada araçlardan çıkan kirleticiler miktarını kontrol etmek amaçlı çok katı kurallar vardır.

Hali hazırda benzin ve gaz tüketen araçların katalizör konvertörleri,euro 5 emisyon standardı ve motosikletlerde euro 4 emisyon standardında İran delco şirketinde üretilmektedir.

Bu şirket,günlük 10000 parça araç katalizör konvertörünü,After market piyasası için ve 5000 parçayı (OEM)araç üreticileri ve 3000 motosiklet katalizör parçası üretim kabiliyetine sahiptir.

Üretilen parçaların kalitesi ve işlevi,İran delco şirketinin laboratuvarında,test ve kontrol edilmektedir.

Bu laboratuvar,orta doğunun en donanımlı katalizör konvertör laboratuvarlarından biri olup ISO/IEC 17025 sertifikasına sahiptir.

İran delco şirketinin ürünleri,Almanya’nın TUV NORD şirketinin IATF 16949 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahiptir.

Ürünlerin adları
Üç fonksiyonlu katalitik konvertör(katalizör)
Katalizörün kaplanan çekirdeği(monolit olarak kaplanmış)
Aracın egzozunun tümü(kaynak ve ara boru ve dirsek ve izalasyon)
Sertifikalar ve…

IATF 16949 kalite yönetim sistemi

sertifikası,ISO/IEC 17025 sertifikası

DIN EN ISO 14001:2009 çevre biyo yönetim sistemi sertifikası

Atra Hararat Sazan

Şirket adı
Atra Hararat Sazan
Katılımcı adı ve görevi
BAHRAM JAMSHIDI- İşletim ve satış müdürü
İnternet sitesi
www.atrafurnace.com
Eposta
Info @ atrafurnace.com
Şirket hakkında

ATRA sanayi grubu, 2005 yılında 30 yıllık endüstri tecrübesine sahip yöneticilerin desteğiyle faaliyete geçerek hızlı bir şekilde motive olmuş yöneticiler ve gençlerin deneyimine dayanarak İran ve bölgedeki termal endüstrinin öncülerinden biri haline gelmiştir.

ATRA Sanayi grubu çalışma alanları farklı sektörlerde aşağıda verilmiş:

– Isıl işlem hattı projelerinin tasarımı, yapımı ve montajı

– Laboratuvar ve endüstriyel elektrik ve yakıt için fırın ve ocak üretimi

– Sıcaklık kalibrasyon ekipmanı tasarımı ve üretimi

– 1800 ° C sıcaklık toleransına sahip özel seramiklerin tasarımı ve üretimi

– Sıcaklık kontrolleri için elektronik devrelerin tasarımı ve üretimi

Ürünlerin adları
Laboratuvar elektrik ocak ve fırın
Atmosferik kontrollü boru fırın
Endüstriyel ve laboratuvar vakum Aven
Deontoloji fırınları (Zintering, Porselen vs.)
Sıcak havayla sirkülasyonlu mücevher yapımı pişirme ve mum alma fırınları
1700 ° C’ye kadar endüstriyel ısıl işlem fırınları
Eritmek için ön ısıtma hatları 20 ton/S
Sertifikalar ve…
Fransa’dan altın kalite ödülü

Takvin Azmayesh Parse

Şirket adı
Takvin Azmayesh Parse
Katılan kişinin adı ve konumu
Mojtaba ZOLGHADRI-Genel müdür
Web sitesi adresi
www.parsefreezedry.com
E-mail adresi
GH.Hosseini @ parsefreezedry.com
Şirket hakkında

Takvin Azmayesh Parse şirketi, orta doğuda çeşitli endüstriyel ilaç ve gıda liyofizilatör makineleri üreten ilk üretici şirkettir Ki GMP gereksinimleri ve müşterilerin ihtiyacına göre,her türlü endüstriyel liyofizilatör makine tasarım ve yapım imkanına sahiptir.

Şirketin tüm ürünleri,bir yıllık garanti,on yıllık güvence belgesine sahipler ve kalite olarak,dünyanın önde gelen markalarıyla rekabet kabiliyetine sahipler.

Bu şirketin seneye aşkın tecrübesi ve sanayi bakanlığından kullanım lisansı ve çeşitli liyofizilatör makinelerinin tasarım ve yapım alanında ISO 9001:2015 kalite yönetim sisteminin standardına sahiptir.

Ürünlerin adları
Endüstriyel İlaç liyofizilatör makinesi
Endüstriyel gıda liyofizilatör makinesi(100 kilogram dan 1000 kilogram kapasiteye kadar)
Sertifikalar ve…
ISO9001-2015

Tolidi'e Perto'e Kure'ye Elgayi (Tapka)

Şirket adı
Tolidi’e Perto’e Kure’ye Elgayi (Tapka)
Katılımcının adı ve yeri
Seyyed Sadegh Saadatmand – yönetmen (CEO)
Web sitesi URL’si
www.tapka.ir
E-posta adresi
tapkaco @ yahoo.com
Şirket hakkında

Indica Fırın İndüksiyon Üretim ve Bilgi tabanlı (Tapka) şirketi 33 yılı aşkın tecrübesi ile, benzersiz ve bilgi tabanı ürünleri ile ülkedeki indüksiyon fırınının ilk ve en büyük tasarımcısı ve üreticisidir ve 10 ila 20 ton kapasiteli fırınlar dahil olmak üzere 500’den fazla çalışma indüksiyon sistemine sahiptir.

Bu şirket sürekli Döküm Makinesi (CCM) tasarlayıp üreterek, döküm makineleri tedarik etme yeteneğini güvence altına almak için büyük bir adım attı. İndüksiyon Eritme Ocağı’nın Özbekistan ve Irak’ta piyasaya sürülmesi Tapka şirketinin onurlarının bir başka altın yaprağıdır ve yeni nesil fırınlarının uluslararası standartlara uygun olduğunu kanıtlayır. Tapka şirketinin en önemli özelliği, yıllardır ülkenin seçkin uzmanlarının çabalarına atfedilen 20 tona kadar yüksek tonajlı indüksiyon fırınlarının teknik bilgisinin edinilmesidir. Tapka şirketinin ürünleri, indüksiyon sistemi uygulamaları için geniş bir endüstri gereksinimlerini karşılar.

Ürünlerin adları

Kapasitesi saatte 100 kg’dan 3 tona kadar olan İndüksiyonlu Eritme Fırını

Sürekli Döküm Makinesi

Boru Isıtma Fırınları

İndüksiyon Sertleştirme Fırınları

İndüksiyonlu Fırınları

Frekans Dönüştürücü Paneli ve Orta Frekans Kapasitör Bankı

Vakumlu Eritme Fırınları

Laboratuvar Fırınları

Aryatash

Şirket adı
Aryatash
Katılan kişinin adı ve konumu
Faraz KHATIR-Genel müdür
Web sitesi adresi
WWW.ARYATASH.IR
E-mail adresi
KHATIR.F @ ARYATASH.IR
Şirket hakkında

Aryatash (liyan aryatash saba)bir kaç tecrübeli müdür,su ve elektrik sanayisi üniversitesi hocaları ve ülkenin yetenekli uzmanları yardımıyla,çeşitli teknik,mühendislik ve ticaret alanlarında sanayiye hizmet sunumu hedefiyle 2011 yılında kuruldu ve 2017 yılında cumhur başkanlığı asistanlığı tarafından onaylı bilgi temelli bir şirket olarak faaliyetine devam etmektedir.

Aryatash şirketinin kurucuları,25 seneye aşkın net yönetimi,endüstriyel otomasyon alanlarında olan tecrübesiyle ve ithalat ve ihracat dalında tecrübeli kadrosuyla,sanayinin ihtiyacına uygun ve değişik hizmetleri ülkenin sanayisine sunma kabiliyetine sahiptir.

Aryatash şirketi,otomasyon,net yönetimi(bakım ve tamir)ve enerji yönetimi alanlarında tamamen profesyonel çözüm yolları sunumuna odaklanmıştır.

Aryatash şirketi,enerji yönetimi alanında özel çözüm yolları sunumu ve Avrupa ve Asya şirketlerinin güncel ekipmanlarını kullanmanın yanı sıra,kendisi de ülkenin ihtiyacına uygun uzaktan kumandalı sürücüler gibi bu ekipmanların bazılarının tasarımı ve üretimine yönelmiştir.

Ayrıca kendi güçlü nano ekibi yardımıyla ve güç araştırma merkezi nano araştırma enstitüsü iş biriğiyle,nano alanında araştırma ve geliştirme faaliyetleri yapıp yalıtım kaplama nano ürünü üretmiştir.

Bu şirketin üretim ürünlerinin kalitesi ve ayrıca ISO 9001,ISO 10002 ve HSE-ME standartlarına uygun üretim yapılması ve uygun destek hizmetleri sunumu,müşterilerin olumlu görüşünü kazanmıştır.

Ürünlerin adları
Nano yalıtım kaplaması(NANO RTV)
PVL (PORTABLE VIBRO LAB)
Sertifikalar ve…

ISO 9001

ISO 10002

IS HSE-ME

Khazar Elektrik sanayi şirketi

Şirket adı
Khazar Elektrik sanayi şirketi
Katılımcı adı ve görevi
MOJTABA NAVAEI – Genel müdür
İnternet sitesi
www.khze.com
Eposta
Navaei40 @ yahoo.com
Şirket hakkında

KHAZAR ELEKTRIK Bilgi tabanlı şirketi 1980 yılında tarım ekipmanları ve donanımları ve dönüştürme sanayi alanında çalışmaya konulup, şirket tescili yaptıktan ve maden ve sanayi bakanlığından işletme ruhsatı alarak 1984 yılında işe başlamıştır.

Şu anda, şirket çeşitli mühendislik ve tasarım alanlarında 150 deneyimli personele sahiptir ve tam otomatik pirinç kürek standı kurutucu, yem ve kümes hayvanları yemi plat yapmıcı, tepsi ve sepet yıkayıcı, protein atık geri dönüşüm makinesi ve düzinelerce başka cihaz imalatını yapmaktadır.

Bilim ve Teknoloji Parkı ve il maden ve sanayi Ar-Ge merkezi uzman derneği üyesi olarak ürettiği ürünlere İSO ve standart ruhsalları kazanmış birçok patent kaydı yaparak, dört sene peş peşe tüketici ve üreticileri destekleme organizasyonu tarafından sertifika ve ödül kazanmayı bünyesinde bulundurur.

Destek sanayilerinin, girişimcinin ve numunenin ihracatçısının prototip birimi olarak seçildi. BDT ülkelerine, Irak, Türkiye’ye ve Afganistan’a ihracat yaparak hedef pazarlarından biri olduğunu belirtmek gerekir.

Şirket için bir diğer onur da, sağlık merkezlerindeki en büyük sorunlardan birini ülke çapındaki çeşitli hastanelere kurarak ele alan hastane atık bertaraf tesisinin tasarımı ve yapımıdır.

Ürünlerin adları
Hastane enfeksiyonlu atıkları tehlikesiz yapan cihaz
Hastane ve enfeksiyonlu atıklar kırıcısı
Hayvan ve kümes hayvanları üretim hattı makineleri seti
Çeltiği pirince dönüştüren makine hattı seti
Hayvan ve kümes hayvanları dışkı kurutması için endüstriyel kurutucu
Meyve ve sebze, çeltik için endüstriyel kurutucu
Kümes hayvanları için gerekli ekipmanlar
Sertifikalar ve…
ISO9001-ISO13458 standartları ve tüketici destekleme kurumundan sertifika

Serv Hidrolik Puya

Şirket adı
Serv Hidrolik Puya
Katılan kişinin adı ve konumu

Mohammad Mahdi İZADPANAH-Genel

müdür ve yönetim kurulu üyesi

Web sitesi adresi
www.servohyd.com
E-mail adresi
Info @ servohyd.com
Şirket hakkında

Serv Hidrolik Puya şirketi,hava,petrol ve gaz alanlarında 12 senelik faaliyet tecrübesiyle,yüksek teknolojili hizmet ve mühendislik çözümlerini geniş yelpazede sunmaktadır.

Bu şirketin faaliyet alanları aşağıdakilerden ibarettir:

• Aksesuarlar ve ayrıntılı parçaların yapımı

• Sınav sistemlerinin tasarım ve yapımı

• Hava aksesuarlarının tamiri

Ürünlerin adları
Yakıt sistemi setleri yapımı ve üretimi
Hidrolik ve pnömatik sistemi setleri nin yapımı ve üretimi
Elektro mekanik setlerinin yapımı ve üretimi
Setler ve servo sistemlerinin yapımı ve üretimi(kendinden kontrollü)
Ölçüm sensörleri yapımı ve üretimi
PMekanik sistemler yapımı ve üretimi
Hidrolik,pnömatik,test aksesuarları ve elektro mekanik setleri için test sisteminin tasarımı ve yapımı
Aksesuarlar ve servo sistemleri İçin test sistemi tasarımı ve yapımı(kendinden kontrollü)
Hava-ticari sahasının yakıt aksesuarlarının tamiri
Hava-ticari sahasının pistonlu motorlarının tamiri
Hava-ticari sahasının pistonlu motorları aksesuarlarının tamiri
Sertifikalar ve…

CAOIRI PART 145

ISO9001

Hejazian Makine Tasarımcıları A.Ş.

Şirket adı
Hejazian Makine Tasarımcıları A.Ş.
Katılımcının adı ve mevki
Haşem Hecazyan, CEO
Web sitesi adresi
www.hmdmill.com
E- posta adresi

info @ hmdmill.com

maneger @ hmdmill.com

Şirket hakkında

HMD Şirketi iki bölüm’de faaliyet gösteriyor:

1. Sarkaç Öğütme Değirmeni ekipmanları Tasarımı ve imalatı (Pendulum Grinding Mill) ve Mineral ve Mikronize maddeler işleme ve taşıma ekipmanları.

2. Minerallerin üretimi ve işlenmesi

Şirket 1985 yılından bu yana, 10.000 metrekarenin üzerinde bir üretim üssü ile, çeşitli sektörlerde (boya, sağlık, petrol ve gaz – inşaat – çelik – hayvan Yemi vb.) çeşitli minerallerin üretimi, işlenmesi ve mikronize edilmesinde faaliyet gösteriyor.

Bu şirket, valsli değirmen veya sarkaç öğütme değirmeni ekipmanları tasarımı ve üretiminde İran’ın önde gelen şirketlerinden biridir. Ar-Ge birimi ve Pilot Birimi vesilesiyle her zaman daha iyi ve daha kaliteli ürünler üretmeye çalışıyor. Şirket 2014 yılından beri İran’ın Khorasan Razavi kentinin Bilim ve Teknoloji Parkı’nda Teknolojik Şirketler listesinde faaliyet gösteriyor.

Ürünlerin adları
Her türlü minerallerin mikronize ve işlenmesi ekipmanları.
Valsli değirmen veya sarkaç öğütme değirmeni (Pendulum Roller Mill Or Pendulum Grinding Mill)
Süper İnce öğütme Değirmen (Super fine Mill)
Çeşitli minerallerin üretimi ve işlenmesi
Sertifikalar ve…
ISO 9001 – ISO 14001 – CE-ISO 10004

Tarsam Mühendislik Şirketi

Şirket adı
Tarsam Mühendislik Şirketi
Katılımcının adı ve yeri
İsmail Şirzade Ebyazeni – Kurucu ve Yönetim Kurulunun Sayın Başkanı
Web sitesi URL’si
WWW.TARSAMPACK.COM
E-posta adresi
info @ tarsampack.com
Şirket hakkında

Tarsam Grubu’nda kendimizi övmüyoruz, bizi tanıtan piyasada bulunan gelişmiş cihazlarımız ve hizmetlerimizdir. Tarsam, ürünlerini üretmek için en son teknolojileri kullanarak, paketleme ve termoform makineleri üretme alanında modern ve gelişmiş bir şirkettir. Pazara sunduğumuz ürünler dünyanın dört bir yanındaki çeşitli şirketler tarafından onaylanmış olup, onaylarını tüm müşterilerimize gösteriyoruz.

Tarsam grubunda mütevaziyiz ve pazarda Tarsam adını gösteren ürünlerimizdir. Şirketimizz 1980’lerden beri faaliyet gösteren İran’ın en eski şirketlerinden biridir.

Piyasaya sürdüğümüz makineler ilaç, tıbbi ekipman, gıda, kozmetik, süt ürünleri ve daha pek çok konu ambalajında mükemmeldir.

Tarsam Hakkında: Tarsam, Karaj’ın Kemalşehr bölgesinde Sanayi Bakanlığı’nın onayı ile 1989 yılında kurulan aktif bir İran şirketidir. Bu şirket üç yıllık araştırmanın ardından, ambalaj makinelerinin tasarım ve üretimi teknolojisini İran’a ithal edebildi ve 1992 yılından beri profesyonel faaliyetlerine yeniden başladı.

Şu anda Tarsam, mühendislerin ve akademisyenlerin deneyimlerini kullanan ambalaj ve termoform makineleri alanında İran’ın en iyi ve en gelişmiş şirketlerinden biridir. Şirketin ürünleri ülkenin endüstriyel ihtiyaçlarına göre üretilen farklı alanlarda bulunmaktadır ve ürünleri, hijyenik ve standart ambalajın tüm ilkelerini mümkün olan en yüksek kalitede yerine getirebilmektedir.

Tarsam sadece popüler markası ve itibarı ile kendisiyle gurur duymuyor, aynı zamanda en büyük kurumsal reklam olarak bilinen cihazlarımızdır. Şirket bugün, benzer örnekleri çok az olan, dünyanın en yüksek teknoloji cihazlarını üretiyor. Tarsam olarak, ülkenin neye ihtiyacı olduğunu ve bu ihtiyaçları ileri teknolojilerle nasıl karşılayacağımızı biliyoruz. Her alanda güncel teknoloji, mekanize iş akışı, üç boyutlu tasarım yazılımı ve cihaz simülatörü ve mekanizmasını kullanma, PLC ve dokunmatik panel kontrol sistemleri kullanma, 40 uzman ve yetenekli işçini işe alma, 70 deneyimli müteahhit (en az 300 kişi), kullanma Hassas CNC makineleri ve telekaplar vb. Gibi nedenlerden dolayı Tarsam Company, bilimsel ve profesyonel performansı ve 25 yıllık tecrübesi ile 2014 yılında saygın Cumhur Başkanı Bilim ve Teknoloji Yardımcılığı tarafından bilgi tabanlı bir şirket olarak olarak tanınmıştır. Ekipmanlarımız, bazıları İran ve bazıları saygın Avrupa ülkelerinden olan çeşitli şirketler tarafından onaylanmıştır. Aşağıda Mededbahş Medikal Şirketi, İran Üretim Kompleksi Pastor Araştırma Enstitüsü, Razi Vaccine ve Serum Araştırma Enstitüsü ve Harezmi İlaç Şirketi gibi şirkete verilen bazı onaylar yer almaktadır.

Tabii ki, diğer yabancı şirketlerden ekipmanlarımızın kalitesini pratik ve belgelenmiş bir şekilde göstermek için aldığımız onaylar da gösterilecektir. Tarsam Group olarak sadece sloganlardan ve topluluk önünde konuşmaktan memnun değiliz ve dünyaya cihazlarımızın dünyanın en iyi gelişmiş cihazları olduğunu göstermek istiyoruz.

Son olarak, paketleme ve ilgili ekipman alanında İran’ın en prestijli şirketlerinden biri olmaktan mutluluk duyuyoruz ve bu alandaki tüm profesyonelleri ve bireyleri bu yolda bizimle devam etmeye teşvik ediyoruz. Eleştiri her zaman yapıcıdır ve daha kolay ilerlememize yardımcı olur.

Ürünlerin adları
Termoform Paketleme Makinası – Thermoforming Machine
Kabarcık Paketleme Makinası – Blistering Machine
Karton Paketleme Makinası – Cartoner Machine
Vakum Şekillendirme Paketleme Makinesi – Vacumforming Machin
Skin Pack Plus Paketleme Makinesi – Skin Pack Plus Machine
Tepsi Kapama Paketleme Makinesi – Tray Sealer Machine
Dolum Kapak Kapatma Makinası – Filling Capping Machine
Amalgam Kapsül Dolum Makinesi – Amalgam Capsule Filling Machine
Daldırma Makinesi – Deaping Machine
Yağlama Makinesi – Greaser Machine
ESL cam dolum Makinası – ESL Filling Machine
Kupa Makinesi – Cupping Machine
Criz & Döner Punch Seti – Crize & punch Machine
Kaplama Makinesi – Covering Machine
Etilen Oksit Makinesi – Ethilen Oxide Machine
Deblistering Makinesi – Deblistering Machine
Sertifikalar ve…
Ransomware Test of Padvish AntiCrypto (AV-Test)

Fanavaran Sepid Jamegan

Şirket adı
Fanavaran Sepid Jamegan
Katılan kişinin adı ve konumu
Moid DEHGHANPUR FARASHAH-Şirketin genel müdür
Web sitesi adresi
www.3medgroup.com
E-mail adresi
info @ 3medgroup.com
Şirket hakkında

Fanavaran Sepid Jamegan bilgi temelli şirketi bu ülkenin bir grup dahi ve seçkin insanlar,öğrenciler ve sanayicilerinin çabasıyla 2016 yılında yeni medikal makinelerinin tasarımı ve üretimi hedefiyle kurulmuştur.

Bu şirketin kurucuları ülkenin bilimsel ve araştırma alanında dahiler ve dereceye sahip olan kişilerden oluşmuştur ki yüzden çok icatla kharazmi festivali gibi bilimsel festivallerde derece elde edebilmişler.

Bu şirketin hedefi,yeni teknolojierin yerelleştirilmesi ve özel medikal ekipmanların üretim teknik bilgisinin ülkeye aktarımı doğrultusunda olup hem ülkelerin tüketim ihtiyaçlarını karşılayıp ve hem döviz getirme ve ülkeye döviz çıkışı önleme potansiyeline sahip olan ürünlerin üretilmesidir.

Bu şirket,bir grup dahi üniversite bilim insanları ve ayrıca sanayinin tecrübeli uzmanlarının bulunmasıyla ve günümüzün standartlarına uygun en yeni metodlar ve modern bilgi ve teknolojiyi kullanarak,kendi ürünlerini doktorlara ve uzmanlara sunup nihayetinde dünyanın en yeni tedavi yöntemleri ve ekipmanlarını ihtiyaç duyan hastaların tedavisi için onlara sunmaya onur duyar.

Yüce allahın lütfu ile bu şirket medikal alanda35e aşkın bilgi temelli ürün üretmeyi başarmıştır.

Tüm bu ürünlerin fikirden tasarım ve üretimine kadar olan aşamaları,Fanavaran sepid jamegan şirketi tarafından gerçekleşmiştir.

Her zaman ürünlerin araştırma ve geliştirmesi bu grubun öncelikleri arasında yer almıştır ve bu bakış açısıyla her zaman güncel ve en son teknolojiyle rekabet edilebilir ürünler,tasarlayıp üretmiştir.

Ülkenin geleceği konusunda yapılmış olan araştırmalar ve özellikle kök hücrelerle yeni tedavilere ihtiyaç duyulmasına göre,bu şirket,Amerika kök hücreleri ameliyat departmanı,Hollanda’nın kök hücre merkezi,Almanya’nın hücre hatları hizmetleri,İsviçre’nin Rochuch şirketi ve ayrıca kore’nin Medikhan şirketi gibi ulusrararası çapta bilinen kurumlar ve şirketlerle,imkanları sağlamak için iş birliği yapmıştır ve bu kurumlar ve şirketlerin ülkedeki bayiliklerini almıştır.

Bu şirketin büyük ve ulaşma hedefi,tüm İran halkı için tedavi hücrelerinin erişilirliği ve de dünyadai hücresel alanda öncülük yapabilmektir.

Ürünlerin adları
Karboksi terapi makinesi
Graftitum otomatik saç ekme makinesi
HGP saç folikülü özel bakım çözeltisi
Plasma sterilizer makinesi
PRP Çift şrınga kiti
Nano fat yağı mekanik işleme kiti
ED-DBD Plasma makinesi
Üç boyutlu vücut tarayıcı makinesi
Peristaltik pompa makinesi
Lipo modeling sistemi
Recell makinesi(hücresel)
Needling sistemi
Cryo cooling makinesi
Ampul kırıcı
Kanola sabsijektör(enjekte özellikli sab sigen)
Chest Tube yerleştirme makinesi
Hastane enfeksiyonunu önlemek için ozon sterilizasyon makinesi
Ozon terapi makinesi
Ozon saunası
Duman emme makinesi
Negatif iyonizasyn makinesi
Tam otomatik CPM Fizik tedavisi makinesi
MACS hücresel ayırma makinesi
Üç boyutlu biyo yazıcı makinesi
Sertifikalar ve…
ISO 15189 / ISO 13485 / ISO 14971

Petrokimya sanayi makinaları ve parçaları imalatı ve tasarımı

Şirket adı

Petrochemical Industries Design Equipment &parts Manufacturing Co.

PIDEMCO (Petrokimya sanayi makinaları ve parçaları imalatı ve tasarımı)

Katılımcı adı ve görevi
GOLAMREZA GHANOONI –genel müdür
İnternet sitesi
www.pidemco.co.ir – www.pidemco.com
Eposta
info @ pidemco.com
Şirket hakkında

PİDEMCO 1994 yılında Petrol, Gaz ve Petrokimya Endüstrileri üreticisi ve mühendislik hizmetleri sağlayıcı olarak kurulmuş ve işe başlamış oldu Başlıca faaliyetlerimiz; ısı eşanjörleri, basınç altında tanklar, farklı tipteki Endüstriyel Contaların üretimi ve ayrıca Taşıt ve Demiryolu endüstrileri için sac levha parçaları endüstriyel conta üretimi, su lazer kesim kullanarak sac kapak üretimidir.

PİDEMCO birçok ulusal ve uluslararası petrol projeleri büyük müteahhit tarafından tescillenmekte ve ürünlerini işletme tesislerine ek olarak yeni projelere tedarik etmektedir.

Ürünlerin adları
Boru ve şell ısı eşanjörler çeşitleri
Drum basınç altında tanklar
Süreç kuleleri, sütunlar ve bacaları
Reaktör, Konvektöre
Boylere ve ısı fırını
Endüstriyel Contalar
Çeşitli metal saçlar
Sertifikalar ve…

ISO 9001:2015

OHSAS 18001:2007

HSE-MS

Kontrol sistem Khavarmianeh şirketi

Şirket adı
Kontrol sistem Khavarmianeh şirketi
Katılımcı adı ve görevi
MAHDI SALEGI – yönetim kurulu
İnternet sitesi
www.controlsystemco.com
Eposta
Sales.controlsystemco @ gmail.com
Şirket hakkında

Kontrol sistem Khavarmianeh Şirketi, 2008 yılında yeni teknolojileri teşvik etmek, yerelleştirmek ve kullanmak amacıyla endüstriyel otomasyon, enstrümantasyon, elektronik ve çalışma alanlarında birçok araştırmacı, uzman ve üniversite mezunu tarafından kurulmuştur.

Yıllar geçtikçe, şirket günümüz teknolojisine uygun olarak çeşitli endüstriyel ve akademik projeler yapmaktan gurur duyuyor ve farklı süreçleri tasarlamak ve optimize etmek için uzun bir yol başlatmaya doğru adımlar atarak ilerlemektedir.

Şüphesiz gelecek yeni teknolojilerin kullanımı ve modern teknolojiler dünyasıdır, böylece gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde büyüyen teknoloji kaçınılmazdır. Bu nedenle, üst düzey genç uzmanların bilgilerini ve bilirkişilerin değerli deneyimlerini birleştirmeye çalışarak, çeşitli endüstriyel ve laboratuvar sistemleri tasarlayıp üreterek teşkilatımız dünyadaki ileri teknoloji ve teknolojilerin kullanımını yerelleştirmeyi, basitleştirmeyi ve kültürleştirmeyi amaçlamaktadır.

Ürünlerin adları
İnline Refractometer
Masaüstü refractometer
Portal refractometer
İnline Conductivity meter
Masaüstü Conductivity meter
Elektromanyetik Akışmetre
Sertifikalar ve…
CE

İleri Malzemeler (Advanced Materials)

Rafsanjan nadir metaller tedarik ve üretim kooperatif şirketi

Şirket adı
Rafsanjan nadir metaller tedarik ve üretim kooperatif şirketi
Katılımcının adı ve yeri
Ali BAGHERİ KAFASH RAFSANJANI,Genel müdür
E-posta adresi
Rrmpp_ali @ yahoo.com
Şirket hakkında
Bu şirket ülkedeki tek sodyum selenat ve selenyum üreticisi olarak tanınmaktadır ve ülkenin bu ürünlere olan ihtiyacını temin etmektedir.
Ürünlerin adları
Selenyum
Sodyum selenat

Chodan (dökme demir anlamında) Sazan üretim şirketi (kamu şirketi)

Şirket adı
Chodan (dökme demir anlamında) Sazan üretim şirketi (kamu şirketi)
Katılımcının adı ve yeri
Vahid SHABANİ-Genel müdür
Web sitesi URL’si
www.csroll.com
E-posta adresi
vsh.shabani @ gmail.com- & [email protected]
Şirket hakkında
Chodan (dökme demir anlamında) Sazan üretim şirketi 1983 yIlında,döküm parçaları üretim hedefiyle,İsfahan şehrinin Jey endüstriyel sitesinde kuruldu.
Faaliyet alanı:
Statik döküm, santrifüj döküm ve merdane ısı işlemiyle merdane üretimi
Yıllık eritme kapasitesi:23000 ton
Ürünlerin adları
Tüm çalışma merdaneleri ve sıcak haddeleme destek sacları
Hafif ve ağır profiller üreten tüm merdaneler ve ringler
Hafif ve ağır profiller üreten tüm merdaneler ve ringler
Boru üreten tüm merdaneler ve ringler
Gıda sanayisi merdaneleri
Lastik üretim sanayileri merdaneleri
Sertifikalar ve…
iso14001:2015- iso18001-Iso9001:2015-Laboratuvar yeterlilik onay sertifikası(17025)-kalirasyon standart belgesi

Chimiaran Co.

Şirket adı
Chimiaran Co.
Katılımcının adı ve yeri
Genel Müdür: Mohamed Taghi Ghiasi
Web sitesi URL’si
www.chimiaran.com
E-posta adresi
export9 @ chimiaran.com
Şirket hakkında
Chimiaran Co. 1994 yılında kuruldu ve bugün Orta Doğu’daki polimer katkı endüstrisinde liderlerden biridir. Üretim tesislerimiz karaj, Alborz, İran eyaletinde 40.000 m2 olan, 6 üretim salonuü ve donanımlı bir laboratuvar ile bulunmaktadır.
Çok çeşitli polimer katkı maddeleri, özellikle polietilen waks ve PVC ısı stabilizatörleri sunuyoruz.
Chimiaran Co., entegre tedarik sistemine, girişimlerine ve uyarlanabilir çözümlerine ve ekip çalışmasına dayanarak ürünlerinin istikrarlı kalite ve zamanında teslimatını garanti eder.
Yüksek kaliteli ürünler nedeniyle, Chimiaran Co. 2000 yılından beri ürünlerini ihraç etmeye başlamıştır. Sonuç olarak, şirketimiz Asya ve Avrupa’da önemli bir pazar payı kazanmıştır.
Ukrayna, BAE, Azerbaycan, Ermenistan ve Afganistan’da satış temsilcilerimiz var. Şimdi renk masterbatch ve compound endüstrisinde 150 müşteri ve PVC ürünleri imalat endüstrisinde 400’den fazla müşterimiz olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz.
Ürünlerin adları
Rafine ve Termal Olarak
Çatlamış PE Wakslar – Refined and Thermally Cracked PE Waxes
UPVC boru ve montaj urunler ısı stabilizatörler
(Kurşun bazlı Kalsiyum çinko bazlı ) – UPVC pipe and fitting heat stabilizers (Lead based-Calcium zinc based etc.)
( UPVC profil ısı stabilizatörleri
Kurşun bazlı Kalsiyum çinko bazlı ) – UPVC profile heat stabilizers
(Lead based-Calcium zinc based etc.)
Yumuşak PVC ısı stabilizatörleri (Kurşun bazlı Kalsiyum çinko bazlı) – Soft PVC heat stabilizers
(Lead based-Calcium zinc based etc.)
Metalik Stearatlar
(Kalsiyum, Alüminyum, Çinko, Kurşun) – Metallic Stearates
(Calcium, Aluminium, Zinc, Lead)
Sertifikalar ve…
ISO 9001 -2015 : kalite yönetim sistemi
ISO / IEC 17025- 2005 : Genel Bilgi , test ve kalibrasyon laboratuarlarının yeterliliği

Metalurji pudra Khorasan mühendislik tasarımı

Şirket adı
Metalurji pudra Khorasan mühendislik tasarımı
Katılımcının adı ve yeri
Hossein ZABOL ABBASI
Web sitesi URL’si
www.khpmco.com
E-posta adresi
info @ khpmco.com
Şirket hakkında
Metalurji pudra Khorasan şirketi,1993 yılında kurulmuştur ve bu yıllar boyunca çeşitli alanlarda değişik faaliyetler yapmıştır ki bunların arasında en önemlileri olarak aşağıdaki konulara değinebiliriz
Düzensiz AL gaz atomizasyon tasarımı ve yapımı
Demir ve bakır alışımları üretimi için su atomizasyonu tasarımı ve yapımı
Pudra metalurji yöntemiyle üretim
Shot plast saçma(atım) tasarımı ve üretimi
Ürünlerin adları
Alüminyum(küresel,düzensiz,fiske),bakır,çinko,bronz kurşun,pirinç,kalay,bronz fosfor içeren çeşitli metal pudraların üreticisi
Çeşitli boya üretim boya sanayisine uygun metalik pigmentler üreticisi
Yenilenmiş ve yenilenmemiş demir,nikel,demirli nikel ,manganez,demirli manganez,demirli silis(65-45-15),demirli molibden içeren Kaynak sanayisinde kullanılan çeşitli pudralar
Sertifikalar ve…
ISO ve samta

MazeroonFoam bilgi tabanlı şirket

Şirket adı
MazeroonFoam bilgi tabanlı şirket bilgi tabanlı şirket
Katılımcının adı ve yeri
MOHAMMAD MAHDI MOHAMMADI (genel müdür)
Web sitesi URL’si
www.mazeroonfoam.com
E-posta adresi
mazeroonfoam @ yahoo.com
Şirket hakkında
2014 yılında MazeroonFoam bilgi tabanlı şirket bilgi tabanlı sanayi grubu, çeşitli folyo kaplar ve Polistiren folyo ve polietilen folyo türevleri imalat ve arzı alanında faaliyete başladı. Bu dev sanayi kompleksi, Mazandaran Eyaleti’nde modern makine ve ekipmanlarla donatılmış dört üretim tesisi ile inşaat, paketleme, yalıtım ve folyo kapları alanında yeni ve uygun fiyatlı ürünler tedarik etmeyi amaçlamaktadır.
Ürünlerin adları
Et, tavuk, balık, meyve ve sebzeleri ambalajlamak için folyo tek kullanımlık tabaklar ve emici tabaklar
Çeşitli polietilen, ahşap ve şilte folyolar
Kreş ve bakımevi çeşitli darbe emiciler
Binalar, endüstriyel, spor çatıları ve alüminyum kaplama için polietilen folyo çeşitleri
Farklı boyut ve yoğunluklara sahip çatı blokları çeşitleri
6 metreye kadar değişen kalınlık ve yoğunluktaki 4-Panel, inşaat, soğutma ve zemin ısıtma levhaları
Yol, bariyer ve köprü projelerinde kullanılan farklı strafor türleri
Sertifikalar ve…
İngiltere IEC`den ISO9001 ve ISO 14001 sertifikaları, İngiltere IEC`den OHSAS18001 meslek sağlık ve güvenlik yönetim standardı, Ülkede 11108 birinci ulusal standart sahibi, folyo çevrede bozulabilir kaplar imalat patenti, emilebilir Polistayner kaplar imalat patenti, rötara polietilen folyo imalat patenti, Polistiren folyo kullanılarak yeşil mobilya üretimi patent belgesi, 2014-2018 yıllarında tüketici hakları korumada örnek birim, 2018 yılı Mazandaran ilinde standart üs düzey kazanma, 2010-218 yıllarında seçkin örnek sanayi ve işletme birimi, 2016-2019 yıllarında Mazandaran vilayetinde seçkin ve örnek ithalatçı

MehrAsa Nanoyapı

Şirket adı
MehrAsa Nanoyapı
Katılımcının adı ve yeri
Eta Akberi (yönetmen-CEO)
Web sitesi URL’si
www.nanofilter.ir
E-posta adresi
info @ nanofilter.ir
Şirket hakkında
Mehr Assa Nano Yapı Şirketi, nanofiber üretimi ve ürünleri ile bu teknolojinin yerelleştirilmesine yönelik çalışmalarla ilgili nanoteknolojiyi incelemek, araştırmak ve uygulamak amacıyla 2013 yılında kurulmuş ve istenen programlara uygun olarak faaliyetlerine başlamıştır. Şirket, prototip cihazları tasarlayıp ürettikten ve test örneklerini geliştirip onardıktan sonra, neredeyse bir yıllık sürekli çalışma ve çabadan sonra nano fiber seri üretim makinesinin birinci nesil prototipini yapmayı başardı ve ardından, araba hava nano filtrelerinin imalatı ve pazara sunulmasıyla, çevre kirliliğini azaltarak ve enerji tasarrufu yaparak ülkenin uzun vadeli kalkınma hedeflerine ulaşmasında büyük adımlar attı.
Dünyada bilim ve teknoloji ve bunlara dayalı ürünlerin üretimi konusunda artan bir farkındalık vardır ve bunlar arasında nanoteknoloji en iyi ve en uygulanabilir tekniklerden biridir. Nanoteknoloji birçok alanda kullanılmaktadır ve bugün, bu bilimin ilerlemesi ile, bu teknikle ürün üretme eğiliminin artması kaçınılmazdır. Filtrasyon endüstrisinde, nanofiber kullanımına dayanan nano bilimi büyümektedir, bu nedenle nanofiberlerin eski tabakada yeni bir substrat olarak kullanımı filtre performansında önemli farklılıklar yaratıyor.
Artan nüfus ve artan araba üretimi nedeniyle, büyük şehirlerde hava kirliliğinden rahatsızız, bu nedenle hava kirliliğinin artmasını önlemek için yakıt optimizasyonu şarttır. Araba hava filtreleri, yanma odasındaki yakıtın tam yanmasını etkileyen faktörlerden biridir.
Ürünlerin adları
Araba Hava Nano filtresi çeşitleri
Sertifikalar ve…
Ülkenin ulusal standardı – İtalya’dan ISO 9001 uluslararası standardı – İtalya’dan uluslararası standart otomobil parçaları IATF 1694

Haver Nano Fennaveran

Şirket adı
Haver Nano Fennaveran
Katılımcının adı ve yeri
Seyyed Emir Hüseyin Tegevi- yönetmen (CEO)
Web sitesi URL’si
www.NanoKhavar.com
E-posta adresi
info @ NanoKhavar.com
Şirket hakkında
Daha uzun partikül emme özelliğine sahip nanoteknoloji endüstriyel filtre üreticisi ve Nanofiber teknolojisine sahip nano solunum maske üreticisi ve nanofiber endüstriyel hizmet sağlayıcı, şirketin kurucuları filtrasyon endüstrisinde, nanoteknoloji, kimya mühendisliği ve tekstil uzmanları ve mühendisleri ve mezunlarının yardımıyla, nanoteknoloji uygulayarak, endüstride kullanılan filtrelerin verimliliğini önemli ölçüde artırabilmişler. Nano filtreler alanında yirmi yılı aşkın deneyime sahip olan Haver Nano Fennaveran şirketi, 2011 yılından bu yana genişlemektedir ve şimdi nano ve geleneksel filtrelerin seri üretimini ülkedeki 600’den fazla büyük endüstriyel tesise sunmaktan gurur duymaktadır.
Ürünlerin adları
Nanofiber teknolojisine sahip her türlü endüstriyel filtre (endüstriyel toz toplayıcılar)
Valf ile donatılmış Nano solunum maskeleri üretimi
Nanofiber Kaplama Hizmet Sağlayıcısı
Endüstriyel – yarı endüstriyel elektrostatik cihazlar tasarlama ve üretme yeteneği (nano fiber üretimi)
Filtrasyon sistemleri tasarlama ve üretme yeteneği
Sertifikalar ve…
Nano ölçekli endüstriyel filtre sertifikası
Nano Ölçekli Nano Solunum Maskeleri Sertifikası
Nanofiber Kaplama Hizmetlerinin Nano Ölçekli Sertifikası
Sanayi, Madencilik ve Ticaret Bakanlığı üretim lisansı
ISO 9001 Sertifikası
ISO 10004 Sertifikası

Mühendislik Hizmetleri (Engineering Services)

ANAA Co. (Arya Naft Azar Apadana)

Şirket adı
ANAA Co. (Arya Naft Azar Apadana)
Katılan kişinin adı ve konumu
Majid SHOKRIAN-Genel müdür
Web sitesi adresi
www.anaaco.com
E-mail adresi
Anaaco1 @ yahoo.com
Şirket hakkında

Üretici-İhracatçı

ANAA Co Şirketi,bilgi temelli ürünlerin ihracat geliştirmesi doğrultusunda,cumhur başkanlığı yardımcısı teknoloji departmanı ve İranın ihracat koridoru tarafından tescillenip onaylanmış bilgi temelli ürünlerin ihracatçısı olarak,ürünlerin üretim ve ihracatına katılımda bulunmuştur.

atış ve ihracat ve bilgi temelli ürünler alanlarında ulusrararası ofislerin kurulması ile(Türkiye-Avusturalya)faaliyet göstermektedir.

Ulusrararası ticari ilişkilerin geliştirilmesi de bu şirketin Avusturalya,güney kore,Avrupa ve… gibi ülkelerde bayiliklerin bulunmasıyla olan faaliyetlerinden sayılmaktadır.

Ürünler:inşaat ve tarım ve sulama bağlantı boruları-akıllı golden,güneş pompası kollektörü,bilgi temelli makineler ve endüstriyel ekipmanlar

Ürünlerin adları
Çeşitli borular-Tarım ve sanayi polietilen sulama boruları
Çeşitli bağlantı parçaları-tarım ve sanayi-inşaat poli etilen sulama bağlantı parçalar
Çeşitli inşaat,tarım ve endüstriyel vanalar
Akıllı golden
Güneş pompası kollektörü
Bilgi temelli makineler ve endüstriyel ekipmanlar
Hammadde
Sertifikalar ve…

ISO9001-18001-14001-29001

Kalite yönetim sistemi

Fara-Tahghigh Sepahan

Şirket adı
Fara-Tahghigh Sepahan
Katılımcı adı ve görevi
HAMID SADATNIA- Genel müdürü
İnternet sitesi

www.sbr-co.com

www.sbr3d.com

Eposta

info @ sbr-co.com

info @ sbr3d.com

Şirket hakkında

SBR has been established as Private Consulting and EPC Contractor Company in the Fields of Steel,Mine, Oil & Gas and Environment Since 1997.

SBR Co. with all Engineering disciplines is capable of design, create, develop and construct all types of Industrial plants and Buildings; and with more than 100 skilled employees has been known as the top Knowledge-based company of 2016, and top Engineering Company of 2017 in the fields of Steel, Mine, Oil & Gas and Petrochemical and Environment in Iran.

With regards to our potential, SBR has been closely cooperated with many esteemed foreign companies such as: Danieli, SMS Group, Tenova, Kuttner, Maerz, Outotec, Chisaki, McLellan; and till now has been successfully performed more than 200 giant projects in different fields.

Our group, in different disciplines, are also involved in integrating and unifying all Digital asset of an Industrial plant and Buildings by employing Information Management Tools based on new Digital technologies by Building Information Modelling Technology (BIM & WEB Based Applications), and tries to digitize and integrate information for all phases of Industrial plants lifecycle from concept engineering to operation phase.

Ürünlerin adları

Our Services:

Engineering Services: Basic& Detail Design Based on BIM

Consulting Services:EPC Contracting Services

Our Fields:

Steel Industry: ( Concentrate, Pelletizing, DRI, Steel Making, Casting , Hot & Cold Rolling Mill)

Lime & Dolomite Plant

Material Handling System ( Belt Conveyor,….)

Plant ( factory) Design

Sertifikalar ve belgeler
HSE-MS, ISO 9001:2015,ISO 14001;2015,ISO-TS 29001:2010, OHSAS 18001:2007

Etkinliğe katılmak için kayıt formunda talep edilen bilgileri eksiksiz doldurunuz.

(Fill in the form in order to attend the Business Matchmaking Event.)

Kayıt formu (Registration Form)

[wpforms id=”163352″ title=”false” description=”false”]